تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

ماسک شیمیایی نیم صورت هانیول Honeywell مدل 7700

ماسک شیمیایی نیم صورت هانیول Honeywell مدل 7700
در عصر تکنولوژی، با توجه به پیشرفت های بسیار زیاد علم در عرصه های مختلف مشکلات زیادی را نیز بوجود آورده است. یکی از این مشکلات آلودگی ها هستند. آلودگی های زیست محیطی و هزاران آلودگی و آلاینده که در محل کار با آنها مواجه هستیم. اگر شما هم در معرض آلاینده هایی هستید که به سلامت دستگاه تنفس شما آسیب می رساند، تا آخر همراه ما باشید.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-8ماسک نیم صورت 7700 هانیول

نورث (North) یکی از برند های زیرمجموعه ی هانیول می باشد که محصولات ایمنی را تولید می کند. ماسک نیم صورت 7700 هانیول، تحت برند نورث ساخته شده است. این ماسک شیمیایی از سیلیکون 100 درصدی ساخته شده است. این ماسک دارای سیستم تعلیق گهواره ای است که نوار های بافته شده را در خود دارد. شما می توانید با این نوار های بافته شده حداکثر حرکت را داشته باشید. البته که در این حرکت پشتیبانی از بین نمی رود. محفظه ی جلوی دهان این ماسک وسیع و گسترده است که راحتی استثنایی را فراهم می سازد. همچنین به راحتی می تواند به PAPR تبدیل شود.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-1صدور گواهینامه و قطعات

این ماسک شیمیایی گواهینامه ی استفاده از کارتریج و فیلتر های سری N را دارد. این گواهینامه از موسسه ی ایمنی بهداشتی NIOSH (نیوش) دریافت شده است. همچنین آیین نامه ی CF2000 و EN141 را نیز در ویژگی های خود دارد. این ماسک برای بکار گیری با آداپتور کوله پشتی توسط NIOSH تایید شده است. ماسک شیمیایی نیم صورت 7700 با توجه به معیارهای ساخت نیم ماسک طراحی شده است. در ضمن گواهینامه ی ANSI Z 88.2-(1992) را دارد. دارای تسمه هایی است که برای راحتی بیشتر، کشسانی زیادی دارند. شاخصه ی کشسانی باعث می شود کاربر راحت تر از محصول استفاده کند و خسته نشود. در بالای این ماسک هدستر هایی وجود دارد که برای تامین ایمنی حداقل هزینه را دارند.

شرایط استفاده

اگر در محیط هایی هستید که غلظت اکسیژن از 19.5 درصد کمتر است نمی توانید از این ماسک بهره ببرید. همچنین در برابر گاز هایی که بشدت خطرناک هستند و یا IDLH نامیده می شوند هم حفاظتی ندارد. تبادل هوای اطراف ماسک بسیار ناچیز است. ماسک های سری 5500 و 7700 بدون فیلتر هستند و شما باید فیلتر های مناسب با این سری ماسک ها را جداگانه دریافت نمائید. همچنین سری فیلتر های مشخصی هستند که باید با این سری ماسک ها بکار بروند. فیلتر هایی که با ماسک نیم صورت 7700 سازگاری دارند، عبارتند از: فیلتر تنفسی گردوغبار مدل NORTH 7580P100، فیلتر تنفسی شیمیایی مولتی گاز 75SCL هانیول، کارتریج تنفسی شیمیایی N75003L هانیول و فیلتر تنفسی N75001L هانیول می باشد. این محصول صرفه ی اقتصادی نیز دارد زیرا بادوام است و سازگاری بالایی دارد.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-7فیلتر های سازگار ماسک نیم صورت 7700

ماسک شیمیایی نیم صورت 7700 هنگامی که با لوله های تنفسی North CF 2007 و متصل کننده ها استفاده شود، به نوع C سیستم تنفسی جریان هوای مدام تبدیل می شود. در نظر داشته باشید که برای بکارگیری این ماسک باید دو فیلتر از سری کارتریج های N شرکت هانیول مدل نورث North در اختیار داشته باشید. این فیلتر ها بکارگیری آسانی دارند و از پلی استایرن ساخته شده اند. خطرات ناشی از ذرات معلق در هوا را کاهش می دهند و نمای کم و منحنی دارند. در اینجا درمورد فیلتر هایی که می توانید از آنها بهره ببرید توضیحاتی داده شده است:

فیلتر تنفسی گردوغبار مدل NORTH 7580P100

کلاس P100 بهترین کلاس برای فیلتر ها است. کارتریج و فیلتر هایی که این کلاس را دریافت می کنند کیفیت و ایمنی بالایی دارند. همچنین با توجه به کلاس فیلتر برای گردوغبار مناسب هستند و به هیچ وجه نمی توانید برای تصفیه گاز های شیمیایی از آن استفاده کنید. اتصال این فیلتر از نوع رشته ای است و در برابر مواد شیمیایی (آئروسل) مقاوم است. این فیلتر 45% نازکتر است در نتیجه از سبکی بسیار بالایی برخوردار می باشد. بازده این فیلتر 99.97 % و رنگ ارغوانی دارد.

فیلتر تنفسی شیمیایی مولتی گاز 75SCL هانیول

این فیلتر چند منظوره است و به فیلتر مولتی گاز مشهور است. فیلتر 75SCL دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و شما می توانید آن را با تمام ماسک های تمام صورت و نیم صورت بکار ببرید. او از شما در برابر در برابر بخارات آلی، آمونیاک، متیل آمین و فرمالدئید محافظت می نماید. همچنین وظیفه ی حفاظت فیلتر مذکور شامل گازهای اسیدی مانند (کلر ، کلرید هیدروژن ، دی اکسید گوگرد ، سولفید هیدروژن) نیز می شود. این محصول زمانی از موسسه ی NIOSH ضمانت می شود که با محصولات شرکت هانیول بکار رود. کد رنگ این محصول زیتونی است و با طراحی انحنا دار خود دید کاربر را افزایش می دهد.

کارتریج تنفسی شیمیایی N75003L هانیول

این کارتریج هم از سری N کارتریج های تنفسی شرکت هانیول می باشد و تحت مدل نورث North ساخته شده است. همانطور که می توانید با ماسک های نیم صورت 7700 بکار می رود. در نتیجه صنایع توصیه شده برای این محصول صنایعی همچون نفت و گاز، ساخت و ساز، معادن و صنایع شیمیایی است. اگر در معرض بخار آلی، کلر، کلرید هیدروژن، دی اکسید سولفور، هیدروژن فلوراید و دی اکسید کلر هستید به شما توصیه می شود از این فیلتر استفاده کنید. نوع اتصال این کارتریج رشته ای است و ابعاد آن 6.8×3.5×1.5 است و نوار زرد رنگ نیز دارد.

فیلتر تنفسی N75001L هانیول

وظیفه ی اصلی این فیلتر حفاظت در برابر بخار های آلی است اما شما می توانید از این فیلتر را در برابر کلر، کلرید هیدروژن، دی اکسید گوگرد، فلوراید هیدروژن و دی اکسید کلر نیز بکار ببرید. نوع اتصال کارتریج آن سرنیزه است. مناسب با ماسک های سری 5500 و 7700 است و با نمای کم خود به راحتی بکار می رود. همچنین باعث می شود دید افراد در هنگام کار بیشتر شود و خستگی را نیز کاهش می دهد. اگر در معرض سموم نباتی و کشاورزی، جوهر و رنگهای صنعتی هستید بطور حتم باید از این محصول بهره ببرید.

مواردی که می توان از فیلتر های بالا در آن بهره برد:

فیلتر تنفسی شیمیایی مولتی گاز 75SCL برای محیط های آزمایشگاهی مناسب بوده و در مکان هایی که افراد با مواد ضد عفونی کننده سروکار دارند هم بکار می رود. فیلتر تنفسی N75001L برای بکارگیری در محیط هایی است که در معرض رنگ های صنعتی و انواع ترکیبات هیدروکربنی می باشد. کارتریج تنفسی شیمیایی N75003L هم در زمانی استفاده می شود که در معرض مواد اسیدی و شیمیایی باشد.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-2 ویژگی ها

این سری محصول که تحت ضمانت NIOSH و ANSI است از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار می باشد. ضخامت بدنه و تسمه های این ماسک بستگی به محل کاربرد تغییر می کند. بطور مثال روی پل بینی انعطاف پذیری زیادی دارد و از اطراف ناحیه پشتیبانی بیشتری می کند. جنس این ماده سیلیکون 100 درصد است و لاتکس که ماده ای آلرژی زا می باشد ندارد. شما میتوانید از این ماسک را به راحتی با سیستم هوارسان و تصفیه هوای از نوع PARR بهره ببرید. همچنین اهمیت ویژگی اتصال رشته ای این محصول در هنگام تنظیمات PAPR و CF-SAR به خوبی مشاهده میشود. اتصال رشته ای از قطع شدن تصادفی این محصول جلوگیری می کند. اگر مدت طولانی در محل کار خود فعالیت می کنید، این ماسک به شما پیشنهاد می شود زیرا راحتی و سبکی بسیار بالایی دارد.

کاربرد

این ماسک ارگونومیک که با طراحی بسیار عالی خود به راحتی روی صورت مینشیند حفاظت بسیار خوبی نیز دارد. وظیفه ی حفاظتی این ماسک در برابر گرد و غبار، ذرات معلق در هوا، مه، گاز های اسیدی و بخار های آلی می باشد. با توجه به این آلاینده های صنایع مهمی برا این ماسک مناسب هستند. صنایع مربوط به این ماسک بدین شرح اند: آزمایشگاه های شیمی، بیولوژیکی و تخصص های داروسازی، صنایع فولاد و فلزات، رنگ آمیزی، جوشکاری، بیمارستان ها، نجاری، ساخت و ساز و پتروشیمی است. همچنین شما در کارخانه جات تولیدی، آتش نشانی ها، برشکاری و یا معدن ها می توانید از این محصول بهره ببرید. همچنین این محصول سبک بوده و در ابعاد 7.1×3.8×9 تولید شده است.

محتویات

این ماسک 130 گرمی در سه اندازه ی بزرگ، متوسط و کوچک ساخته شده است. نام های این ماسک به ترتیب 770030L، 770030M و 770030S می باشد. محتویات اصلی این ماسک نایلون، الاستیک بافته شده، پلی پروپیلن، سیلیکون، پلی اتیلن، پلی فنیلین اکساید و پلی ایزوپرن می باشد. ماده ی سیلیکون بکار رفته در این ماسک باعث ماندگاری بالا و و نظافت بدون دردسر را فراهم می سازد. سوپاپ بازدم نیز دارد و ارگونومیک بوده است. این محصول علاوه بر آنکه می تواند به عنوان یک APR یا دستگاه تصفیه کننده ی هوا عمل کند، به آسانی می تواند به یک دستگاه تنفس پاک کننده یا دستگاه تنفس هوا با جریان مداوم تبدیل شود. به این ویژگی سازگاری PAPR & CF-SAR گفته می شود.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-3ضمانت نامه ی هانیول

هانیول که یک شرکت معروف و مشهور است، با توجه به سابقه ی درخشان و پرکار خود تعهدنامه ای را ارائه داده است. این تعهد نامه شامل بند هایی است که هر مصرف کننده باید آن را رعایت کند تا محصول آن مشمول گارانتی شود. برخی از مضامین این تعهد نامه به شکل زیر است:
  • محصول خود را از شرکت مرجع و یا توزیع کننده ی مورد تایید خریداری کنیم.
  • بنظر می رسد هانیول در طول استفاده و سرویس دهی عادی را به مدت یک سال تضمین می کند.
  • وجه حمل بار پیش پرداختی به شرکت هانیول و یا به یک مرکز خدمات مجاز هانیول پرداخته شود.
  • متذکر باشید که اگر هر کدام از محصولات شرکت هانیول تحت تاثیر سوء استفاده، تصادف، تغییر، بکارگیری با قطعات یدکی نامناسب و نگهداری بد باشد، کمپانی هانیول آن را نمی پذیرد. توجه کنید که این ماسک با دو فیلتر بکار می رود و این فیلتر ها را جداگانه باید خریداری نمایید.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-4به یاد داشته باشیم:

خراب شدن و یا فرسودگی هر کدام از محصولات الاستیک و یا الاستومری هم تحت گارانتی نمی باشند زیرا محصولاتی که از این دست مواد ساخته شدند با قرارگیری در معرض نور آفتاب، گرما، آب و مواد شیمیایی ممکن است رو به پیری بروند و کم کم کارایی خود را از دست بدهند. برای استفاده از محصولات کمپانی هانیول حتما به توصیه های آن در مورد محل های بکارگیری، قطعات بکار گیری و غیره توجه فرمایید. ضمانت نامه زمانی برای محصول شما حفظ می شود که نگهداری و استفاده ی محصول را طبق دفترچه ی راهنمای آن انجام دهید. دستورالعمل های این دفترچه درمورد تعویض سریع، تعمیر قطعات و یا تعویض قطعات می باشد. خدمات محصولات تنفسی را اگر طبق استاندارد نیوش (NIOSH) و یا خود توصیه های کمپانی هانیول پیش نبرید هیچ مسئولیتی در قبال خرابی و یا فرسودگی نخواهند داشت.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-4نگهداری محصول

ماسک شیمیایی نیم صورت 7700 تولید شرکت مکزیک است و تحت لیسانس شرکت هانیول. باید در نگهداری از این محصول نهایت دقت را بکار ببرید. شرکت هانیول با نهایت دقت و خلاقیت این محصول را تولید کرده است. یکی از این خلاقیت ها بسته شدن مستقیم کارتریج است که خطر فرسودگی را بطور قابل توجهی کاهش می دهد. اگر تسمه های کشسان این ماسک در معرض نور آفتاب و گرما باشد رو به فرسودگی می رود. برای نگهداری بهتر شما می توانید این محصول را با آب ولرم و صابون بشویید. با توجه به نیم صورت بودن ماسک، این محصول از چشم های شما محافظت نمی کند. اما می توانید این محصول را با عینک ایمنی بکار ببرید. رنگ بندی این محصول هم طوسی است.

پرسش و پاسخ

سوال: برای رنگ آمیزی با اسپری چطور است؟

پاسخ: بله برای رنگ آمیزی عالی است اما اگر بطور صحیح از آن نگهداری شود و با فیلتر های مناسب بکار رود.

سوال: آیا می توان از این ماسک زیر آب هم استفاده نمود؟

پاسخ: خیر امکان پذیر نیست. این ماسک تنفسی برای هوای آزاد است نه دریا

سوال: آیا پوشیدن این ماسک راحت است؟

پاسخ: با توجه به افرادی که قبلا این ماسک را استفاده نموده اند، این ماسک بسیار نرم است و سطحی که پوست شما را لمس می کند از پلاستیک نرم است. بخاطر همین به راحتی از این ماسک میتوانید بهره ببرید.

Chemical-half-face-mask-honeywell-7700-6تماس با ما

مشتریان عزیز! شما می توانید با مراجعه به صفحه ی تماس با ما با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.
محصولات مرتبط