تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

ماسک شیمیایی نیم صورت هانیول Honeywell سری 5000

ماسک شیمیایی نیم صورت هانیول Honeywell سری 5000

کمپانی هانیول

شرکت هانیول، کمپانی قوی و قدرتمندی که از سال 1885 کار خود را شروع کرده است. این کمپانی معتقد است نوآوری قدرت بالایی دارد و بر همین اساس هم عمل می کند. هدف این کمپانی سرشار کردن آینده از ایمنی، راحتی، تمیزی و بهره وری بالاست. از همین رو محصولاتی رو تولید کرده است تا در هنگام کار نیاز های مهم ما برآورده شود.

ماسک های نیم صورت سری 5000 هانیول

این سری ماسکها، یک لایه بیرونی و تقویت شده دارند که راحتی را افزایش می دهد و مناسب افراد است. با فرمول ساخت جدیدی که دارند، حداکثر عملکرد فیلتر را حفظ می کند و قابلیت تنفس اضافه را نیز دارد. نوار های الاستیک که در این محصول مشاهده می شود فوق العاده انعطاف پذیر است. این نوار ها صورت را بهتر می پوشانند و راحتی بیشتری دارند. این ماسک های ذرات معلق در هوا و آلودگی های موجود در هوای محیط را دفع می کنند. صنایعی که می توان از این ماسکها استفاده کرد عبارتند از: صنایع شیمیایی، ساخت و ساز، معادن، آتش نشانی، جوشکاری و …

ماسک نیم صورت هانیول مدل 5110

این محصول در دامنه محصولات APR یکبار مصرف قرار میگیرد و وظیفه ی آن حفاظت از تنفس افراد می باشد. این محصول در برابر گرد و غبار، مه و بخاراتی که حاوی کربنات کلسیم هستند محافظت میکند. از طرفی هم از موادی همچون خاک رس، سلولز، کائولن، مایعات فلزکاری، پنبه، آرد و … محافظت می نماید. از این محصول میتوان در صنایع نساجی، صنعت آهن و فولاد و ساختمان سازی استفاده کرد.

خصوصیت ها

ماسک مدل 5110 هانیول گواهینامه ی EN 149: 2001 + A1: 2009 را دارا می باشد. این محصول از اتحادیه اروپا استاندارد 0082/236/079/10/19/1068 را دریافت کرده است و توسط ISO 9001/2000 تضمین کیفیت می شود. کلاس حفاظت این محصول FFP1 است و وزنی حدود 35 گرم دارد. سطح راحتی ای که ماسک نیم صورت 5110 هانیول ارائه می دهد منحصر به فرد است. بخش منگنه شده ای در خارج از منطقه ی فیلتر وجود دارد که از هرگونه نشت جلوگیری می کند. حجم داخلی این ماسک زیاد است و به برقراری ارتباط و تنفس بهبود و راحتی میبخشد. موادی مانند لاتکس، سیلیکون و PVC هیچ کدام در ساخت این ماسک بکار نرفته است. با توجه به نبود لاتکس در نتیجه خطر آلرژی فرد را تهدید نمیکند.

محدودیت کاربرد

شرکت هانیول توصیه می کند هنگامی که غلظت اکسیژن کمتر از 17 درصد باشد استفاده نشود. در حضور آلاینده های سمی یا رادیو اکتیو، گازها یا بخارات و موارد مربوط به آتش نشانی نباید مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول فقط توسط کادر آموزش دیده و دارای شرایط میتواند مورد استفاده قرار گیرد . این دستگاه اکسیژن رسانی نیز انجام نمیدهد.

ماسک نیم صورت هانیول مدل 5111

این ماسک وظیفه ی حفاظتی برعهده دارد و از محدوده ی APR یکبار مصرف می باشد. این محصول در صنایع نساجی، آهن و فولاد، ساخت و ساز بکار می رود. ماسک نیم صورت 5111 هانیول از شما در برابر گردوغبار، مه و بخارات حاوی کربنات کلسیم محافظت می کند.در محیط هایی که ذرات معلق در هوا به صورت جامد و یا مایع حداکثر در غلظت 4WEL است استفاده میشود. با توجه به NR محصول ( که مطابقت داده شده با گواهینامه ی EN 149:2001+A1:2009 است) از این محصول می توانید یک شیفت استفاده کنید.

honeywell-5111-disposable-maskمزایا و استاندار

محصول معرفی شده تاییدیه تضمین کیفیت ISO 9001/2000 را دارد. از جهتی هم گواهینامه ی CW/PPE/646/2019 را از اتحادیه ی اروپا دریافت کرده است. کلاس حفاظت این ماسک FFP1 است و استاندارد EN149.2001 دارا می باشد. پل بینی شکل آن در دو جهت به ما سود می رساند:
  1. صرفه جویی در وقت برای تنظیم ماسک
  2. شناسایی سریع سطح حفاظت
این محصول ارگونومیک حجم داخلی زیادی دارد که به برقراری ارتباط و راحتی، کمک زیادی میکند. همچنین دریچه ی بازدم و سبکی بالایی دارد که خسته شدن کاربر را به تعویق میندازد. در خارج از منطقه ی فیلتراسیون منگنه ای قرار داده شده است که از خطر نشت جلوگیری میکند. این محصول فاقد لاتکس، سیلیکون و PVC می باشد.

ماسک نیم صورت 5140 هانیول

این محصول برای مقابله با بخارات آلی آزار دهنده طراحی شده است و قابلیت های ویژه ای در حذف بو دارد.این محصول در مدت طولانی هم محافظت خود را حفظ میکند. با توجه به گواهینامه های تضمین کیفیت ISO 9001/2000 و تاییدیه 0082/236/079/10/19/1068 از اتحادیه اروپا این محصول محافظتی را می توانید در صنایع منسوجات، متالورژی، پزشکی و دارویی، ساخت و ساز، صنایع آهن و فولاد و بیمارستان ها استفاده کنید. همچنین استاندارد EN 149: 2001 + A1: 2009 به این محصول اعطا شده است. اگر در معرض گردوغبار، مه و بخارات کربنات کلسیم، رس، کائولن، سلولز، پنبه، آرد، فلزات آهنی، گیاهی و معدنی روغن ها و مایعات فلزی کار هستید پیشنهاد میشود از این محصول استفاده کنید.

مزایا و ویژگی

ماسک 5140 هانیول از دسته ی APR یکبار مصرف است. بخشی از این ماسک که روی بینی قرار میگیرد به شکل پل است که در صرفه جویی وقت برای تنظیم ماسک کمک میکند. شما میتوانید بعد از استفاده ی معمول از این ماسک آن را تعویض نکنید. در محتویات این ماسک لاتکس، سیلیکون و PVC یافت نمی شود بر همین حسب خطر آلرژی نیز ندارد. توصیه می شود زمان استفاده از این دستگاه به سطح حفاظت ماسک و سطح آلاینده های محیط توجه فرمایید. در جو هایی که کمبود اکسیژن دارند(اکسیژن کمتر از 17 درصد) نباید از این ماسک استفاده نمود.

ماسک نیم صورت 5141 هانیول

ماسک مذکور ساخته شده توسط کمپانی هانیول است و نوع محصول حفاظت از تنفس می باشد. این محصول نیز مانند محصولات معرفی شده ی قبل دارای استاندارد های تضمین کیفیت ISO 9001/2000، گواهینامه اتحادیه اروپا 0082/236/079/10/19/1068 و گواهینامه EN 149: 2001 + A1: 2009 را دارد. در حضور گازها یا بخاراتی که سطح غلظت آن بیشتر 4WEL است استفاده نشود. این دستگاه تنفسی اکسیژن رسانی نمی کند و پیشنهاد می شود فقط افراد آموزش دیده و واجد شرایط از آن استفاده کنند.

ویژگی و شاخصه

این ماسک 13 گرمی راحتی استثنایی دارد و خستگی را کاهش می دهد. حجم داخلی آن فضای بسیار زیادی دارد که به برقراری ارتباط و تنفس کمک می کند. این ماسک پوسته ی صلیب شکل خود را حتی در محیط هایی که دارای رطوبت سنگین است، حفظ می کند. در پارچه ی این ماسک کربن فعال وجود دارد. این ماسک در خارج از منطقه ی فیلتر منگنه شده است که از خطر نشت جلوگیری می کند. کلاس حفاظت این محصول FFP1 است و در برابر مه و بخارات کربنات کلسیم و گرد و غبار از ما محافظت می کند. تسمه های الاستیک دوتایی این محصول تنفسی به انعطاف پذیری فوق العاده آن یاری می رساند. از ماسک 5141 هانیول میتوانید در صنایع پزشکی و دارویی، ساخت و ساز، صنایع غذایی، آهن و فولاد، صنایع نساجی و متالورژی بهره ببرید.

ماسک نیم صورت 5161 هانیول

این ماسک با پارچه ی پلی استر خود سبکی و راحتی زیادی دارد. وزن این ماسک حدود 18 گرم است و متناسب با اندام صورت تولید شده است. لایه ی داخلی آن از کف پلی اورتان می باشد که نسبت به پوست لطیف است و از تحریک پوست هنگام عرق کردن جلوگیری می کند. تسمه های کشسان دوتایی این محصول انعطاف پذیری بالایی دارد. سیلیکون، لاتکس و PVC در این محصول بکار نرفته است و خطر آلرژی جلوگیری می کند. همچنین دارای گواهینامه ی تضمین کیفیت ISO 9001/2000 و استاندارد EN 149: 2001 + A1: 2009 است. گواهینامه 0082/236/079/10/19/1068 را از اتحادیه اروپا دریافت کرده است.

کاربرد

با توجه به نوع APR یکبار مصرف و حفاظت تنفسی بودن این محصول شما می توانید از این محصول در صنایع شیشه سازی استفاده کنید. از طرفی هم بخاطر راحتی جاگیری ماسک بر روی صورت و مهروموم کامل صورت پیشنهاد می شود در زمینه های مقابل این محصول بکار رود. مانند: ذوب آلومینیوم، صنایع الکترونیکی، شیشه، الکترولیز، تولید باتری و نگهداری استخر در محیط هایی که غلظت اکسیژن آن کمتر از 17 درصد است از این محصول استفاده نکنید. هنگام استفاده ی افراد مطمئن شوید آن فرد آموزش دیده است و غلظت آلاینده های مکان مورد نظر کمتر از 4WEL باشد.

ماسک نیم صورت 5210 هانیول

نوع این ماسک حفاظت تنفسی است و از دسته ی APR یکبار مصرف می باشد. این محصول در دو نسخه ی قالب گیری شده و تاشو تولید شده است. نسخه ی قالب گیری شده ی آن پوسته های حرارتی با حجم بسیار زیاد دارد. نوار های الاستیک منگنه شده ی این نسخه شاخصه ی مقاومت و انعطاف پذیری را به این ماسک اضافه می کند. البته این الاستیک ها در خارج از سطح فیلتر منگنه می شوند. نسخه ی تاشو تسمه های الاستیکی را ندارد و راحتی بیشتری دارد. این محصول به شکل جداگانه بسته بندی شده است تا یکپارچگی و ظاهر محصول حفظ شود. این محصول ارگونومیک است وطراحی متناسب با صورت شما دارد. گواهینامه های این محصول همچون ISO 9001/2000 تضمین کیفیت، 0082/236/079/10/19/1075 از اتحادیه اروپا و استاندارد EN 149: 2001 + A1: 2009 می باشد.

استفاده در صنعت

ماسک نیم صورت 5210 هانیول فاقد لاتکس، سیلیکون و PVC می باشد. به همین خاطر میتوان در صنایعی همچون نساجی، صنعت بدنه سازی اتومبیل، نجاری، فعالیت های باغبانی و کشاورزی، قالب گیری فلزات و غیره استفاده شود. مکان هایی که در آن مه و بخار های حاوی کلسیم کربنات وجود دارد هم این ماسک کاربرد دارد. اگر می خواهید از شما در برابر الیاف شیشه و پلاستیک، فلزات غیر آهنی، روغن های گیاهی و معدنی، سیلیکات سدیم و مایعات فلزی کار محافظت شود، از این محصول استفاده کنید.

ماسک نیم صورت 5211 هانیول

این محصول از محدوده ی APR یکبار مصرف است. اکسیژن رسانی نمی کند و وظیفه ی آن حفاظت از تنفس می باشد. سعی کنید در شرایطی که غلظت اکسیژن زیر 17 درصد می باشد از این ماسک استفاده نکنید. همچنین در محیط هایی که غلظت آلاینده ها بیشتر از سطح استاندارد ایمنی بهداشتی یا 12 WEL است این ماسک را بکار نگیرید. این ماسک 15 گرمی بدون لاتکس و سیلیکون است که راحتی و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. تسمه های الاستیک دوتایی این محصول در خارج از منطقه ی فیلتر منگنه شده است تا مانع نشت کردن شود.

استاندارد و کاربرد

این محصول که حجم داخلی زیادی دارد و راحتی، سبکی و دریچه باز دم های با محافظت منحصر بفردی دارد بدیهی است که گواهینامه های قابل توجهی نیز داشته باشد. این گواهینامه ها مانند 0082/236/079/10/19/1075 از اتحادیه اروپا و EN 149: 2001 + A1: 2009 است. همچنین توسط استاندارد ISO 9001/2000 تضمین کیفیت شده است. با توجه به گواهینامه های مذکور این محصول در صنایع فولاد و آهن، آماده سازی بدنه ی اتومبیل، فعالیت های کشاورزی و باغبانی و صنایع غذایی بکار می رود. کلاس حفاظت این ماسک FFP1 است که در برابر مه و بخارات کربنات کلسیم دار، الیاف شیشه و پلاستیک، مایعات فلزی کار، چوب سخت، سیلیکات سدیم و غیره محافظت می کند.

ماسک نیم صورت 5221 هانیول

این ماسک از سری 5000 ماسک های نیم صورت هانیول می باشد و ویژگی هایی مانند هم تایان خود دارد. این ماسک هم از نوع APR یکبار مصرف است و وظیفه ی آن حفاظت از تنفس می باشد. این محافظت در برابر گرد و غبار، مه و بخارات کربنات کلسیم دار، الیاف شیشه و پلاستیک، مایعات فلزی، روغن های گیاهی و معدنی صورت می گیرد. کاربرد این محصول در صنایع آماده سازی بدنه ی اتومبیل، نجاری، نساجی، معدن، ساخت و ساز، صنایع غذایی و فعالیت های کشاورزی می باشد.

ویژگی ها

وزن کم این ماسک آپشن راحتی و استفاده ی طولانی مدت از این ماسک را ممکن می سازد. سوپاپ بازدم کیفیت بالایی دارد و تنفس بی زحمتی را برای ما فراهم می سازد. صورت را کامل می پوشاند و ارگونومیک ساخته شده است. هنگام استفاده شما می توانید به راحتی با بیرون ارتباط برقرار کنید زیرا حجم داخلی این ماسک بسیار است. ماسک نیم صورت 5221 هانیول فاقد لاتکس، سیلیکون و PVC می باشد که خطر آلرژی را کاهش می دهد. همچنین مناسب محیط زیست نیز می باشد. این محصول از اتحادیه ی اروپا گواهینامه ی 0082/236/079/10/19/1076 را دریافت کرده است. از جهتی هم گواهینامه ی ISO 9001/2000 و EN 149: 2001 + A1: 2009 را در شاخصه های خود دارد.

ماسک نیم صورت 5251 هانیول

این ماسک از نوع APR یکبار مصرف می باشد. دسته ای که این ماسک داخل آن قرار می گیرد حفاظت تنفسی است. این وظیفه ی حفاظت در برابر آلاینده هایی است که غلظت آنها کمتر از 12WEL باشد. همچنین این فیلتر ماسک اکسیژن رسانی نمی کند و نباید در محیط هایی که تراکم اکسیژن کمتر از 17 درصد باشد استفاده شود. بخش دیگر از وظیفه ی حفاظت این ماسک در محیط هایی است که حاوی مه و بخارات کلسیم کربنات، الیاف شیشه و پلاستیک، کائولن، سلولز، پنبه، آرد و مایعات فلزی باشند. همچنین شما می توانید در فعالیت های کشاورزی و باغبانی، صنایع غذایی، برش و قالب گیری فلزات، صنایع آهن و فولاد از ماسک نیم صورت 5251 هانیول استفاده کنید.

مزایا و شاخصه ها

این ماسک یک دریچه ی بازدم محافظ دارد. طراحی ویژه ی این دریچه به تنفس راحت و محافظت بهتر کمک می کند. این ماسک لاتکس، سیلیکون و PVC ندارد بخاطر همین سبک است و حدود 28 گرم وزن دارد. پوسته ی صلب شکل این محصول حتی در محیط هایی با رطوبت بالا نیز حفظ می شود. این محصول که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است گواهینامه ی را 0082/236/079/10/19/1076 از اتحادیه ی اروپا دریافت کرده است. همچنین گواهینامه ی تضمین کیفیت ISO 9001/2000 و استاندارد EN 149: 2001 + A1: 2009 را نیز دارا می باشد. این ماسک مزاحمت هایی که در اثر بو ممکن است بوجود بیاید را کاهش می دهد.

ماسک نیم صورت 5261 هانیول

این ماسک وظیفه ی حفاظت از تنفس را بر دوش دارد و اکسیژن رسانی نمی کند. همچنین نباید از این ماسک در برابر آلاینده های سمی و رادیواکتیو استفاده کنید. از طرفی هم آلاینده هایی که غلظت آنها بیشتر از 12 WEl باشد هم محافظت نمی کند و اکسیژن هم نباید کمتر از 17 درصد باشد. افرادی که می توانند از این محصول استفاده ی کاملی رو ببرند باید آموزش دیده و واجد شرایط باشند. این ماسک نباید بر روی ریش پوشیده شود چون بازدهی و عملکرد ماسک را پایین می آورد. کیفیت این محصول تضمین شده است زیرا گواهینامه ی ISO 9001/2000 را دارد. گواهینامه ی را از اتحادیه اروپا 0082/236/079/10/19/1075 و استاندارد EN 149: 2001 + A1: 2009 را همراه خود دارد.

کاربرد در صنعت

با توجه به حفاظت این محصول که در برابر بخارات کلسیم کربنات دار، گرد و غبار، مایعات فلزی کار و روغن های گیاهی و معدنی می باشد، باید در صنایع مناسب بکار رود. صنایعی همچون ذوب آلومینیوم، صنایع الکترونیکی، شیشه، الکترولیز، تولید باتری، نگهداری استخر و غیره می باشد. این ماسک 28 گرمی پل بینی ای دارد که در وقت برای تنظیم ماسک به روی صورت صرفه جویی می کند.

ماسک نیم صورت 5321 هانیول

نوع این محصول هم مانند محصولات قبلی APR یکبار مصرف است و در برابر زباله های سمی، صنعت هسته ای، باتری Ni-Cad، ذرات رادیو اکتیو متوسط و الیاف شیشه و پلاستیک محافظت می کند. همچنین در برابر خطرات بیولوژیکی نیز از ما نگهداری می کند. گواهی ATEX را دارا می باشد و می توان در مناطق مضر 20،21 و 22 استفاده نمود. و در برابر جو گاز برای گروه IIA و IIB گروه در مناطق خطرناک O ، 1 و 2 محافظت می کند. اگر از این ماسک در معادن استفاده می کنید می توانید در هر عمق و استخراجی از آن استفاده نمود. گواهینامه ی ISO 9001 / 2000 را نیز دارد.

محدودیت استفاده

این ماسک نباید در شرایطی استفاده شود که اکسیژن کمتر از 17 درصد باشد. همچنین غلظت آلاینده هایی که می تواند در برابر آن مقاومت کند 50 WEL است و نباید از آن بیشتر شود. برای مواردی مانند آتش نشانی هم نمی توانید از آن استفاده کنید. پرسنل آموزش دیده و واجد شرایط باید از این ماسک بهره ببرند و اگر صورت فرد با ریش پوشیده باشد کاربری ماسک پائین می آید. شما می توانید در صنایع ساخت و ساز، داروسازی، صنعت آماده سازی بدنه ی اتومبیل، نجاری و فعالیت های باغبانی و کشاورزی از این محصول استفاده کنید.
محصولات مرتبط