تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200

ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200
این ماسک با هدف برخورداری از راحتی و سهولت برای مصرف کنندگان ساخته شده است. به گونه ای که با برخورداری از ماسک نیم صورت با بند های قابل تنظیم، ماسک فیکس صورت شده و با طراحی ارگونومیک منحصر به فردش به طور کامل بر روی صورت می نشیند. از مزیت های این ماسک برخورداری از قابلیت تنفس راحت می باشد. بدین وسیله تنفس دم و بازدم راحت انجام گرفته فشاری بر دستگاه تنفسی وارد نمی شود. این ماسک قابلیت استفاده مجدد را دارا می باشد و بعد از استفاده قابل شستشو و تمیز کاری می باشد. همچنین قطعات این ماسک قابل جدا شدن هستند. به گونه ای که در استفاده از این ماسک می توان انواع فیلتر های سازگار را نصب نموده و از آن در شرایط گوناگون استفاده نمود. ماسک 6200 تری ام 3M مناسب برای استفاده بر نیم صورت بوده و با استفاده از فیلتر های نصب شده، مانع از ورود گاز های سمی و مواد آلوده به دستگاه تنفسی می شود. با توجه به تجربه و تخصص کمپانی تری ام 3M، با اطمینان خاطر می توان به این مدل اطمینان حاصل نموده و از محافظ قدرتمند در برابر آلودگی ها استفاده نمود. مهندسی ساخت این ماسک به گونه ای طراحی شده که برای کاربرد ها و استفاده های مختلف سازگار باشد. ماسک های تولید شده توسط شرکت تری ام 3M تماما دارای گواهینامه ها و استاندارد های سلامت و کیفیت کالایی بوده و به مصرف کننده اطمینان خاطر را در برابر مواد مضر را ارائه می دهد. 3m-half-facepiece-respirator-1ماسک شیمیایی نیم صورت 6200 تری ام از سری محصولات سری 6 می باشد که با انواع کارتریج های سازگار قابل استفاده است که در ادامه به تشریح کامل متعلقات سازگار با این ماسک اشاره خواهیم نمود. در صورت برخورداری با فیلتر و یا کارتریج مناسب، این ماسک به مصرف کننده اطمینان خاطر از فیلتراسیون ده برابری حد مجاز قرار گیری در معرض گاز ها و مواد سمی را ارائه می کند. در ساخت ماسک شیمیایی نیم صورت 6200 سعی بر بهبود وضعیت دیداری و تعادل وضعیت قرار گیری در مناسب ترین حالت بر روی صورت بوده است. همچنین برخورداری از بند های متحرک و منعطف، امکان استفاده برای سایر اشخاص را نیز فراهم می کند تا بدین ترتیب بتوان از یک ماسک، چند نفر استفاده لازم را داشته باشند. برخورداری از فیلتر های قابل تعویض، در روند تعویض و کاهش هزینه های جانبی و همچنین تولید زباله های کمتر بهینه سازی شده است. لازم به ذکر است این ماسک تاییدیه فنی از سازمان نظارت از کشور آمریکا را دریافت کرده است. این تاییدیه از لحاظ سلامت کالا و صحت اصالت محصولی آزمایش و بررسی دقیق شده است. سری 6000 ماسک های نیم صورت تری ام قابلیت تصفیه هوا با فشار منفی و فشار مثبت را دارا می باشند. این ماسک ممکن هست با فیلتر های سری 2000، 2200، 7000 و یا 5000 نیز سازگار باشد. از این طریق توصیه می شود که هنگام خرید فیلتر، به سازگاری ماسک نیم صورت با فیلتر و کارتریج مناسب توجه شود. ماسک 6200 قابلیت فعال سازی همزمان دو فیلتر را داشته و تصفیه هوا با فیلتر های دوگانه صورت می گیرد. تنفس ذرات خطرناک، گاز ها و هوای آلودگی می تواند برای سلامتی مضر باشد. این ماسک با قابلیت استفاده مجدد، قابلیت کاهش خطرات و مضرات قرار گیری در معرض بسیار از آلودگی های مخرب می باشد.

ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200 برای چه کارهایی مناسب هست؟

این ماسک در رنج گسترده ای از موارد مورد استفاده قرار گرفته است. زیرا نوع و کاربرد ماسک شیمیایی 6200 به طور عامه ای ساخته شده تا برای انواع موارد و کاربرد ها مورد استفاده قرار گیرد. در این قسمت برخی از صنایعی که توصیه شده اند را شرح داده ایم. ماسک شیمیایی 6200 مناسب جهت استفاده در صنایع ساخت و تولید، طراحی و ساخت، کارگاه های عمومی، زیرساخت های سنگین، تعمیر و نگهداری صنعتی، صنایع دریایی، معادن، نفت و گاز پتروشیمی، حمل و نقل می باشد. همچنین از ماسک 6200 تری ام در امور زیر بسیار استفاده می شود. مونتاژ و مکانیکی، تمیز کردن شیمیایی، دست زدن به مواد شیمیایی، تراشکاری، تمیزکاری، کار با کوره، سنگ زنی، آزمایشگاهی، ماشینکاری، سنگ تراشی، نقاشی، ریخته گری، سنباده کاری، اره کاری، جوشکاری و برشکاری.

3m-half-facepiece-respirator-2ویژگی های ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200

از ویژگی های بارز ماسک 6200 میتوان به سبکی و راحتی در استفاده از ماسک را مثال زد. اکثر مصرف کنندگان و خریداران این ماسک از سبک بودن و حس راحتی در استفاده های بلند مدت را بازخورد می دهند. هر چند استفاده از یک ماسک در مدت زمان طولانی طاقت فرسا بوده و اذیت کننده می باشد. اما این مدل با بهره گیری از مهندسی ساخت و ارگونومی خاص خود، بهترین گزینه موجود در میان سایر برند ها می باشد. از دیگر ویژگی های ماسک 6200 تری ام برخورداری از قابلیت تغییر اندازه بند ها (تسمه) می باشد. این ماسک دارای بند های متحرک بوده که به سادگی قابلیت تنظیم برای انواع گروه های سنی را داراست. بدین صورت میتوان از یک ماسک برای چندین نفر نیز استفاده نمود. یکی از دغدغه های مصرف کنندگان و خریداران ماسک، اعمال فیلتراسیون مضاعف بر تنفس می باشد. به گونه ای که بتوان حداکثر استفاده از فیلتر را داشته و به دستگاه تنفسی آلودگی های کمتری وارد شود. از این رو ماسک 6200 3M دارای دو فیلتر مجزا بوده که در لحظه از دو فیلتر به صورت همزمان برای تنفس استفاده می کند. این کار تصفیه سازی خیلی خوبی را در بر دارد مخصوصا در صورتی که فیلتر های باکیفیتی را بهمراه داشته باشد. تمیز کاری و پاکسازی ماسک نیم صورت مسئله ای مهم بوده. زیرا فعالیت در محیط های ناسالم احتمال آلودگی بدنه ماسک را بیشتر می کند. از این رو شیوه ساخت ماسک 6200 به گونه ای بوده که اجزا و قسمت های مختلف ماسک به راحتی جدا شده تا هر کدام را بتوان به شیوه راحت تری پاکسازی نمود. با استفاده از این روش می توان از ماسک در تعداد دفعات بیشتر نیز استفاده نمود.

3m-half-facepiece-respirator-3تجربه استفاده از ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200

ما برای کمک به خریداران و مصرف کنندگان، بازخورد های مشتریانمان را جویا شده و آن ها را در صفحه هر محصولی قرار میدهیم. تا از این طریق تجربه استفاده از محصولات از دیدگاه مصرف کننده قابل تشخیص و مقایسه باشد. در پایین میتوانید این دیدگاه ها را مشاهده کنید. در ساخت بدنه این ماسک از مواد حساسیت زا استفاده نشده است تا که برای همه عموم قابل استفاده باشد. زیرا در صورت تعریق و استفاده بلند مدت، عوارض گوناگونی از مواد ناسالم سلامت مصرف کنندگان را تهدید می کند. استفاده از ماسک بسیار راحت می باشد و زمانی که روی صورت قرار می گیرد، احساس سبکی را به ما منتقل می کند. همچنین به راحتی بر روی صورت کیپ شده و فیکس می گردد. لبه های ماسک دارای زاویه مناسبی هستند که از بوجود آمدن شیار یا روزنه ناشی از ورود و خروج هوا به داخل محفظه تنفسی جلوگیری میکند. برخورداری از بند های چهار طرفه بر روی سر، فشار وارده از کش ها را کاهش داده و از جهتی بندی که بر روی سر قرار می گیرد، از تکان خوردن و یا شل شدن ماسک جلوگیری می کند.

3m-half-facepiece-respirator-4دستورالعمل استفاده از ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200

با توجه به کیفیت بالای ماسک 6200 و استفاده آسان از آن، دستورالعمل ساده ای تعریف شده است که بسیار ساده بوده و طبق توصیه خود تولید کننده محصول می باشد. پیشنهاد می گردد در هر بار استفاده از ماسک 6200 این نکات رعایت شوند و مراحل استفاده مرحله به مرحله دقیق انجام شود. در پایین این دستورالعمل ها را بیان خواهیم نمود.
  1. ابتدا قبل از استفاده از ماسک، دست و صورت خود را شسته و کامل خشک نمایید. در استفاده آقایان توصیه می شود که صورت اصلاح شود و ریش و سبیل نداشته باشد. در استفاده بانوان نیز توصیه می شود که از ماندن موی سر ما بین ماسک و صورت جلوگیری شود. این توصیه ها جهت جلوگیری از بوجود آمدن حفره و روزنه های ناشی از ورود و خروج هوای داخل و خارج از ماسک می باشد.
  2. سپس ماسک را برداشته و بند ها و تسمه های ماسک را به اندازه مورد نیاز آزاد کرده و باز کنید.
  3. حالا فیلتر های ماسک را آماده کرده و بر روی ماسک قرار دهید. سپس در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا فیلتر به خوبی بسته شده و چفت ماسک گردد.
  4. پس از سپری کردن مراحل قبلی حالا ماسک را بر روی صورت خود قرار داده و در صورت کیپ شدن بر روی صورت، بند های ماسک را گرفت و از بالای سر بر روی سر خود قرار می دهیم. پس از قرار گیری ماسک بر روی سر باید گیره نگهدارنده از پشت گردن توسط قلاب هایش بسته شود. حالا بند های جلویی ماسک را به اندازه دلخواه خود می کشیم که ماسک به خوبی چفت شده و محک بر روی سر و صورت بماند.
  5. آخرین مرحله برای استفاده از ماسک، چک کردن برای جلوگیری از نفوذ هوای خارج از ماسک به داخل ماسک بجز ورودی هوای فیلتر ها می باشد. برای انجام این کار انگشت خود را بر روی ورود هوای فیلتر قرار داده و عمل دم و نفس گیری را انجام می دهیم. در صورتی که ماسک به عقب کشیده شده و منقبض گردد، این نشان دهنده عدم وجود مجرایی برای نفوذ هوا از سایر قسمت ها می باشد. اما در صورتی که این اتفاق به وقوع نپیوندد، می بایست مراحل را از ابتدا با دقت بیشتری انجام داد. برای اطمینان بیشتر نیز می توان دست را در مجرای خروجی هوا در جلو ماسک قرار داد تا از همین اعمال را بر روی تخلیه هوا تست نمود.
  6. پس از استفاده و در هنگام برداشتن ماسک از روی صورت، با استفاده از گیری های جلویی ماسک، بند ها را شل کرده و ماسک را از روی صورت خود بر می داریم.
  7. سپس برای حفظ پاکیزگی ماسک با دستمال مخصوص داخل ماسک و قسمت هایی که بر روی صورت قرار داشت را تمیز کرده و در پایان ماسک را در داخل بسته مخصوص به خود قرار می دهیم تا از هر گونه آلودگی به دور باشد.

3m-half-facepiece-respirator-5سوالات متداول ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200

در این قسمت قصد داریم تا به برخی از سوالات متداولی که برای مشتریان قبل از خرید ممکن هست بوجود آید جواب دهیم. همچنین شما نیز می توانید سوالی را که در این قسمت نباشد را در قسمت نظرات مطرح نمایید.

3m-half-facepiece-respirator-6آیا ماسک 6200 تری ام 3M دارای گارانتی میباشد؟

بله. تمامی محصولات تولیدی شرکت 3M دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی می باشند. لازم به ذکر هست که این ضمانت صرفا جهت تضمین کیفیت و اصالت کالا بوده و شامل هیچ گونه ضمانت مدت دار نمی باشد.

آیا امکان استفاده از این ماسک با فیلتر های غیر ساخت شده 3M هست؟

بله. اما توصیه اکید شرکت تولید کننده استفاده از فیلتر های ساخته شده توسط 3M میباشد. تا این طریق سلامت و طول عمر کالا افزایش یابند.

آیا فیلتر ماسک شامل محتویات خود ماسک می باشد؟

خیر. برای نصب فیلتر بر روی ماسک باید به صورت جداگانه هزینه نمود و فیلتر مناسب با شرایط مورد استفاده را نصب کرد.

آیا قطعات ماسک قابل جدا شدن هستند؟

بله. تمامی اجزا ماسک قابلیت جدا شدن داشته و قادر هستند که به صورت تکی شسته و پاکسازی شوند.

آیا این ماسک قابلیت سازگاری با شیلد صورت را دارا می باشد؟

بله. طراحی منحصر به فرد این ماسک به گونه ایست که هم شیلد تمام صورت و هم عینک محافظ قابل استفاده بوده و بر هم تداخلی ایجاد نمی کنند.

آیا این ماسک با مخزن هوای فشرده سازگار است؟

بله. ماسک 6200 با تجهیزات اکسیژن فشرده سری SA ساخت 3M سازگار است.

3m-half-facepiece-respirator-7قیمت ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200

ماسک شیمیایی نیم صورت 6200 یک محصول وارداتی بوده و اطلاع از قیمت دقیق و مشخص آن مستلزم بروزرسانی روزانه و حتی ساعتی می باشد. از این جهت برای استعلام قیمت ماسک شیمیایی نیم صورت تری ام 3M مدل 6200 با یکی از راه های ارتباطی ما تماس حاصل نمایید. بدین صورت از مناسب ترین و دقیق ترین قیمت محصول آگاهی پیدا کنید.
محصولات مرتبط