تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

لباس یکسره یکبار مصرف تایوک Tyvek

لباس یکسره یکبار مصرف تایوک Tyvek
صنایع پیشرفته ی امروز در کنار خدماتی که به علم و فناوری انجام داده اند، کاربران را در معرض خطرات جسمانی قرار داده اند. در بعضی از این شغل ها افراد ملزم هستند ساعتها در کنار آلودگی ها به کار خود بپردازند. پیشنهاد ما برای جلوگیری از آسیب رسیدن به افراد پوشیدن لباس های یکسره ی یکبار مصرف است. این لباس ها با جنس نرم و سبک خود راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورند. شما می توانید با پوشیدن این لباس ها خود را ایمن سازید. یکی از کمپانی هایی لباس های یکسره و یکبار مصرف را تولید می سازد «تایوک» نام دارد.

تایوک چیست؟

تایوک (Tyvek) یک نام تجاری است که توسط شرکت دوپونت (Dupont) به ثبت رسیده است. این نام تجاری به دلیل ساخت و تولید مواد شیمیایی و منسوجات به معروفیت رسیده است. از سال 1970 تایوک به عنوان یک صنعت مهم ساخت در معیار جهانی و ملی رسیده است. تایوک تولیداتی در زمینه ی وسایل حفاظت شخصی(PPE) و پزشکی دارد. یکی از تولیدات آن، لباس یکبار مصرف می باشد که ما را از خرید لباس های دیگر بی نیاز می سازد.

tyvek-full-dressلباس یکبار مصرف تایوک Tyvek

لباس های یکبار مصرف تایوک، همگی با مواد منحصر بفردی ساخته شده اند. این مواد بافت ورقه ورقه ای ندارند که مرور ساییده و یا فرسوده شوند. همچنین تایوک لباس های یکبار مصرف خود را به صورت ارگونومیک طراحی می کند تا کاربران در استفاده از آن راحت تر باشند. شما می توانید تعداد متنوعی از لباس های یکبار مصرف تایوک رو بکار ببرید. این لباس ها شما را در برابر خطراتی همچون الیاف آزبست، پاشش رنگ، سم های دفع آفت و غیره محافظت می کند. اگر در برابر آزبست از اینم لباس ها استفاده می کنید حتما بعد از استفاده لباس را دور بیندازید. لباس های یکبار مصرف برای کشاورزی، صنایع غذایی و پاکسازی محیط زیست نیز توصیه می شوند. لباس های تایوک در برابر پارگی مقاومت می کنند و قابل شستشو نیز هستند.

لباس یکبار مصرف پزشکی تایوک Tyvek

لباس های یکبار مصرف پزشکی همانطور که از اسمشان پیداست، کارکرد مهمی در بیمارستان و اتاق های جراحی دارند. اما این لباس ها در هر مکانی که نیاز به محافظت باشد بکار می رود. برخی از این محیط ها مانند آزمایشگاه ها، صنایع غذایی و تولیدات الکترونیکی است. این محصول از شما در برابر گرد و غبار، ذرات معلق در هوا، خون، باکتری ها و ویروس محافظت می کند. همچنین عفونت های پزشکی را از خود عبور نمی دهد. این محصول به صرفه است و با استاندارد های سازمان بهداشت همخوانی دارد.

tyvek-full-dress-1لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 مدل TY122S WH

این لباس یکسره از مواد بسیار نرم تایوک (Tyvek) ساخته شده است. پارچه ی این محصول که تایوک است، از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده است. پارچه ی تایوک بکار رفته در این محصولات دوام بالایی دارد که حتی پس از سایش هم کارایی خود را از دست نمی دهد. در زمانی که شما نیاز به یک محصول حفاظت شخصیتی (PPE) دارید، این لباس محبوب ترین لباس میان متخصصان است. این لباس طراحی بسیار ویژه ای و جدیدی دارد که باعث می شود مقاومت بالایی در برابر پارگی داشته باشد. پارچه ی این لباس قادر به تنفس است و باعث می شود کاربر خسته نشود و گرمایی احساس نکند.

کاربرد لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 مدل TY122S WH

این لباس یکسره در زمینه های بسیار زیادی همچون تصفیه ی قالب بکار می رود. از طیف های استفاده ی لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 DuPont Tyvek می توان به کم شدن رسیدنِ مواد سربی و آزبستی به فرد، رنگ آمیزی، نگهداری و پاکسازی عمومی نام برد. بخش های مچ دست، مچ پا و کلاه آن شما را از پاشیده شدن رنگ یا برخورد سموم مصون می دارد. این محصول در سایز های MD, LG, XL, 2X, 3X, 4X, 5X, 6X, 7X تولید شده است و حدود 120 گرم وزن دارد.

tyvek-full-dress-2ساختار لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 مدل TY122S WH

در کمر این لباس یک کش الاستیکی قرار داده شده که با توجه به میل و راحتی شخص شکل کمر لباس را تغییر می دهد. از این کش های الاستیکی در دهانه ی مچ دست هم بکار رفته تا لباس محکم تر و بهتر بر روی دست قرار گیرد. این لباس یکسره طراحی متناسب و راحتی دارد که رفاه فرد را فراهم می سازد. کلاه این لباس یا به اصطلاح هود آن برای پوشاندن گردن و چانه طراحی شده است. این هود برای هنگامی که شخص از ماسک اکسیژن استفاده می کند، طراحی مناسبی دارد و در تنفس اختلال ایجاد نمی کند. زیپ این لباس برای پوشش کامل طراحی شده است که تا ناحیه ی گردن و چانه را فرا می گیرد.

لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 مدل TY127S WH

این لباس از پارچه ای ساخته شده است که حاوی پلی اتیلن است. این پارچه تایوک نام دارد که پلی اتیلن بکار رفته در آن چگالی بالایی دارد. این پارچه ورقه ورقه نیست که پس از مدتی ساییده شود حتی اگر به سایش هم برسد، باز هم حفاظت خود را از دست نمی دهد. این لباس در حفاظت، ایده آل است و دوام و رفاه بسیار خوبی دارد. این راحتی در برابر فناوری محدود پارچه فراهم می شود. کاربرد این لباس عبارتند از کاهش سرب و آزبست، رنگ آمیزی با اسپری و یا هر نوع ماده ی رنگی، نگهداری و پاکسازی عمومی.

ساختار لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 مدل TY127S WH

کش های بکار رفته در مچ پا و مچ دست این لباس، کشسانی زیادی دارند و باعث بروز ناراحتی در این بخش های بدن نمی شوند. طراحی این لباس به طوری است که راحت ترین و بهترین پوشش را به ما ارائه دهد. هود و یا همان کلاه این لباس کشی دارد که اطراف صورت قرار می گیرد و خللی در استفاده از ماسک اکسیژن ایجاد نمی کند. پوشش این هود تا ناحیه ی گردن و چانه نیز می رسد. زیپ آن بسیار بلند است و باعث میشود هنگام کار پوشش مناسبی داشته باشید. کش های الاستیکی موجود در این لباس کارایی بهتری به آن بخشیده است و باعث می شود هنگام کار هایی همچون رنگ آمیزی و دفع سموم راحت تر باشید.

لباس یکسره ی دوپونت تایوک 400 مدل TD127S WH

این لباس با پارچه ی بسیار لطیف و نرم ساخته شده است که دوام بالایی دارد. طراحی این لباس باعث شده است که بسیار راحت و استثنایی باشد. این لباس با کش های الاستیکی که در کمر خود دارد، باعث می شود کاربر با آسایش و راحتی بیشتر از این لباس بهره ببرد. در اطراف لبه های لباس، چند نخ بهم پیوسته دوخته می شود. این نخ ها باعث می شوند یک درز بوجود بیاید که در برابر فشار مقاوم است. کلاه (هود) این لباس به خوبی طراحی شده تا هنگام استفاده از ماسک های متنوع برای شخص مشکلی پیش نیاید. این لباس حلقه ی شستی دارد تا لباس در جای مناسب خود قرار گیرد. شما می توانید در زمینه های مختلفی از این لباس بهره ببرید. زمینه هایی همچون توربین های بادی، تولید فایبرگلاس و کامپوزیت، ساخت و تعمیر قایق، اصلاح و نگهداری.

tyvek-full-dress-3لباس یکسره ی دوپونت تایوک 500 مدل TY198S WH

لباس های کمپانی تایوک اکثرا از پارچه ی تایوک تولید می شوند که دارای پلی اتیلن با چگالی بالاست. لباس یکسره ی دوپونت تایوک 500 مدل TY198S WH هم از این قاعده مستثنی نیست. این لباس با طراحی عالی خود راحتی و رفاه زیادی دارد. وزن بسیار کم آن خستگی کاربر را به تعویق می اندازد و باعث می شود مدت زیادی از آن استفاده کنید. این لباس های دارای درز های بخیه شده ای هستند. این درز ها باعث می شوند این مدل، عملکرد لباس های نوع ⅚ را به خود بگیرد. که عملکرد آن طبق استاندارد های آئروسل مایع سبک و ذرات جامد موجود در هوا آزمایش شده است. این لباس سدی مناسب و عالی در برابر گردوغبار و ذرات موجود در هوا است. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این لباس در صنایع مختلف کاربرد دارد. برخی از این صنایع عبارتند از صنایع دارویی و شیمیایی، رنگ آمیزی، نگهداری و غیره.

ویژگی های لباس یکسره ی دوپونت تایوک 500 مدل TY198S WH

این لباس محافظ شیمیایی است که از رده ی III و نوع 5-B و 6-B محافظت می کند. درز های خارجی آن سرج دار هستند و فناوری نوینی را دارند. این لباس در انتظار ثبت اختراع برای افزایش تنگی اسپری مایع است. این لباس در برابر عوامل عفونی از شما محافظت می کند. این عوامل عفونی مانند خون و مایعات بدن هستند که با آزمایش های زیادی به این ویژگی دست پیدا شده است. لباس یکسره دوپونت تایوک 500 مدل TY198S WH دارای گواهینامه های ISO 16603، EN 1073-2 و EN 14126 می باشد. دور صورت، مچ دست و پا با کش های الاستیکی احاطه می شود تا لباس شکل بهتری روی بدن فرد به خود بگیرد.

tyvek-full-dress-4لباس یکسره ی دوپونت تایوک 600 مدل TY198T WH

این لباس محصول شرکت دوپونت است که با نام تجاری تایوک تولید شده است. پارچه ی این محصول دارای پلی اتیلن با چگالی بالاست. این لباس تعادل ایده آل و استثنایی میان راحتی و حفاظت برقرار می کند. درز های بخیه شده ای به رنگ سرمه ای در این لباس بکار رفته است. این درز ها به همراه چسب نواری بسیار باعث می شود لباس، عملکرد لباس های نوع 4/5/6 را فراهم کند. این عملکرد برای آئروسل های مایع سنگین و ذرات جامد طبق استاندارد آزمایش شده است. این لباس کاربرد های متنوع این لباس یکسره عبارتند از داروسازی، کاربرد های پزشکی، آزمایشگاه های تحقیق و امنیت زیستی و فعالیت های هسته ای.

tyvek-full-dress-5شاخصه های لباس یکسره ی دوپونت تایوک 600 مدل TY198T WH

وظیفه ی اصلی حفاظت این لباس در برابر مواد شیمیایی غیر آلی با پایه ی آب است. این مواد شیمیایی باید در غلظت کم و به اندازه ی ذرات باشند. این لباس محافظ شیمیایی است که از رده ی III و نوع 5-B و 6-B، B-4محافظت می کند. این لباس دارای استحکام و مقاومت در برابر پارگی است. استحکام این لباس ناشی از درز های بخیه خورده و چسب خوردگی فراوان آن می باشد. این لباس یکسره ی یکبار مصرف عفونت را از خود عبور نمی دهد و در مورد این ویژگی آزمایش شده است. لباس یکسره ی دوپونت تایوک 600 مدل TY198T WH در برابر آلودگی های رادیواکتیو نیز از شما محافظت می کند. این لباس دارای استاندارد های ISO 16603، EN 14126 و EN 1073-2 می باشد.

tyvek-full-dress-6لباس یکسره ی دوپونت تایوک 800 مدل TJ198T WH

این لباس یکسره با بالاترین استاندارد های موجود تولید شده است. این لباس با فناوری پیشرفته ی خود توانسته است قدرت مقاومت در برابر مواد شیمیایی و دوام و راحتی را با هم داشته باشد. مواد شیمیایی که این لباس در برابر آن از ما محافظت می کند، موادی هستند غیر آلی با پایه ی آب که غلظت کمی نیز دارند. به یاد داشته باشید سطح نرمی و راحتی بالای این لباس باعث نمی شود از دوام و ماندگاری آن کاسته شود. با کش های الاستیک موجود در کمر، صورت، مچ دست و پا لباس شکل خود را بر روی بدن حفظ می کند. همچنین کش الاستیکی حلقه شکل بر روی شست آستین ها را سرجای خود نگه می دارد تا کاربر به آسانی کار خود را انجام دهد.

tyvek-full-dress-7خصوصیت های لباس یکسره ی دوپونت تایوک 800 مدل TJ198T WH

این لباس دارای درز های دندانه دار است. این درز ها باعث می شود لباس یکسره ی دوپونت تایوک 800 مدل TJ198T WH عملکرد لباس های نوع 3/4/5/6 را داشته باشد. این عملکرد طبق مایعات تحت فشار، ذرات معلق و جامد در هوا آزمایش شده است. این لباس یکسره ی یکبار تا ذراتی به اندازه ی 1.0 میکرون را حفاظت می کند. همچنین روغن را دفع می کند و مزایای ایمنی زیادی دارد. یکی از این مزایا محافظت در برابر آلودگی های رادیواکتیو طبق استاندارد EN 1073-2 می باشد. همچنین این لباس یکسره ی یکبار مصرف محافظ شیمیایی بوده و در رده III ، نوع 3-B ، 4-B ، 5-B و 6-B حفاظت می نماید.این لباس برای کاربرد هایی مانند نظافت صنعتی، بسته بندی و توزیع دوباره ی مواد شیمیایی، تصفیه و دفع مواد زائد و پاکسازی محیط زیست بکار می رود.