تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

فیلتر ماسک شیمیایی هانیول Honeywell

فیلتر ماسک شیمیایی هانیول Honeywell
در صنایع پیشرفته ی امروز همانطور که فناوری به روزرسانی های زیادی داشته است، صنایع هم پیشرفت چشمگیری داشتند. با توجه به این پیشرفت و کار کارگران در شرکت های مختلف آنها در معرض آلودگی زیادی قرار دارند. یکی از مهم ترین کارهایی که باید هنگام کار انجام داد محافظت از خود و رعایت مسائل ایمنی می باشد. این محافظت می تواند با وسایل متعددی همچون ماسک، عینک و بسیار وسایل ایمنی مختلف صورت گیرد. اگر در محیطی کار می کنید که در معرض آلاینده ها قرار دارید باید از ماسک ها با فیلتر های مناسب بهره ببرید. فیلتر هایی که با هر ماسک بکار میروند، کاربرد متفاوتی دارند. شما باید بدانید هر فیلتر مناسب کدام صنعت و کدام محیط کاری می باشد. در ادامه در مورد فیلتر های 75SCL هانیول، N75001L هانیول و N75002 هانیول صحبت خواهیم کرد.

کمپانی هانیول

کمپانی مشهور و کار کشته ی هانیول در حدود سال 1885 تاسیس شده است. موسس این کمپانی جناب آقای مارک هانیول می باشند. این شرکت با تولیداتی همچون الیاف، سیستم های تولید کننده ی برق، تجهیزات هوا فضا و مواد شیمیایی بخصوص همیشه بر اساس ایمنی و نوآوری اهداف خود را پیش می برده است. راحتی،آسایش و رفاه هم از دیگر مسائلی است که هانیول به آن توجه بسیاری دارد. کمپانی هانیول با بهره گیری از استعداد های مهم توانست نرخ سرمایه گذاری در شرکت خود را افزایش دهد. به این ترتیب رفته رفته تعداد نمایندگی های این کمپانی در کشور ها و شهر های مختلف رو به افزایش رفت. پیشرفت هانیول به قدری چشم گیر بود که در سال 1998 توانست در 95 کشور دنیا فعالیت کند.

کارتریج های سری N هانیول

سری N کارتریج های هانیول، محصولاتی به صرفه و کاربردی هستند. این فیلتر ها ترکیبی هستند و دارای نمای منحنی می باشند. این نمای منحنی جلوی دید افراد را نمی گیرد و به لوله ها و اجزای ماسک برخورد نمی کند. این ویژگی باعث می شود سری فیلتر های N هانیول کاربرد آسانی داشته باشند. این سری فیلتر تحت برند نورث (North) است و استاندارد NIOSH را دارا می باشند. البته زمانی توسط موسسه ی ایمنی بهداشتی NIOSH تایید می شوند که با محصولات خود شرکت هانیول Honeywell بکار بروند.

صنایع بکارگیری کارتریج های سری N هانیول

کارتریج های سری N هانیول خطراتی همچون ذرات معلق در هوا، آلاینده های شیمیایی و آلودگی را دفع می کند. این فیلتر ها مانع ورود این آلاینده های به دستگاه تنفسی شما می شوند.این سری کارتریج چهار نوع فیلتراسیون را دارد که عبارتند از: R95، N95، P100 و N99. این سری فیلتر ها آسان مصرف می شوند یعنی حتی در کارتریج های بخار و گاز هم به راحتی نصب می شوند.این کارتریج های که همگی پلی استایرن ساخته شده اند در صنایعی مانند ساخت و ساز، نفت و گاز و صنایع پتروشیمی استفاده می شوند.

فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول

فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول محصولی بسیار کارآمد می باشد. این فیلتر مولتی گاز از کارتریج های سری N کمپانی هانیول می باشد. این فیلتر دارای یک نوار زیتونی رنگ است و کارتریجی چند منظوره است. این محصول برای طیف گسترده ای از نیاز های شما ساخته شده است و احتیاجات شما را پاسخ می دهد. فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول با تمام ماسک های تمام صورت، نیم صورت و دستگاه های تنفس هوای سالم سازگار است. این فیلتر می تواند به شکل تکی یا دوتایی بکار برود. این فیلتر ها دارای نمای کمی هستند که جلوی دید کاربر را نمی گیرند. همچنین انحنای روی فیلتر هم باعث می شود فیلتر به اشیا و لوله های دیگر برخورد نکند.

chemical-filter-honeywell-75scl-1حفاظت فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول

فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول جزو محصولات تنفسی کمپانی هانیول تلقی می شود. مارک این فیلتر نورث (North) می باشد و دارای کیفیت بسیار بالایی است. این فیلتر برای محافظت در برابر بخار آلی، دی اکسید گوگرد، کلرید هیدروژن، دی اکسید کلر و آمونیاک تایید شده است. همچنین اگر با متیل آمین، هیدروژن فلوراید و سولفید هیدروژن در تماس هستید، توصیه می شود از این فیلتر استفاده کنید. اتصال این فیلتر از نوع رشته ای است و مورد تایید موسسه ی ایمنی بهداشتی NIOSH می باشد. به یاد داشته باشید که این محصولات زمانی استاندارد NIOSH را دارا می باشند که همراه با محصولات هانیول مدل نورث(North) بکار بروند.

کاربرد فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول

این فیلتر به صرفه و بادوام می تواند از گاز، دود، بخارات و آلاینده های شیمیایی برای ورود به دستگاه تنفسی شما جلوگیری کند. این فیلتر می تواند در محیط هایی که تراکم گازها بالاست بکار برود و از ورود گازهای سمی و اسیدی جلوگیری کند. با توجه به مواردی که این فیلتر از آن محافظت می کند، فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول در ساخت و ساز، معادن، نفت و گاز و بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گیرد. از جهتی هم بازده این فیلتر 99.9 درصد است که با توجه به بازده آن می تواند در نجاری، ایستگاه های آتش نشانی و صنایع دارویی مورد استفاده قرار گیرد.

استاندارد فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول

فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول همانطور که با الزامات موسسه ی ایمنی بهداشتی NIOSH مطابقت دارد، استاندارد EN149:2010 V را نیز دارا می باشد. همچنین استاندارد CE را کسب کرده است و در برابر مواد روغنی مقاوم است. این محصول شکل و حجمی مناسبی دارد و وقتی بر روی ماسک قرار بگیرد، بینی و اجزای صورت اذیت نمی شوند. به همین خاطر تنفس بهتری برای شما اتفاق میفتد. فیلتر مولتی گاز 75SCL هانیول را می توانید بر روی ماسک های نیم صورت 5500 ، RU8500 و 7700 و بر روی ماسک های تمام صورت 5400 ، RU6500 و 7600 نصب نمود.

فیلتر N75001 هانیول

فیلتر N75001 هانیول از سری N کارتریج های کمپانی هانیول می باشد. برند این محصول نورث (North) می باشد. به راحتی بر روی ماسک قرار میگیرد و رفاه و آسایش فرد را برهم نمی زند. داری یک نوار مشکی است که جنس آن از پلاستیک است. این فیلتر با تمامی ماسک های تمام صورت و نیم صورت استفاده می شوند. این فیلتر به آسانی نصب می شود و بکار می رود. طراحی فیلتر به گونه ای است که مانع دید افراد نمی شود. فیلتر N75001 هانیول بسیار مقرون به صرفه است و لازم نیست شما مرتبا آن را عوض کنید. فیلتر N75001 هانیول با کد CBRN درجه بندی می شود که برای مواد شیمیایی، بیولوژیکی، هسته ای و رادیولوژی مناسب است.

استاندارد فیلتر N75001 هانیول

موسسه ی ایمنی بهداشتی NIOSH فیلتر N75001 هانیول را مورد تایید قرار داده است. البته زمانی این استاندارد را دارا می باشد که با محصولات کمپانی مرجع یعنی کمپانی هانیول بکار رود. این استاندارد به ما نشان می دهد که فیلتر N75001 هانیول براحتی بخار های آلی را جذب می کند. برای توضیح در مورد بخار های آلی می توان به هپتان، کلرو بنزن، نفتالین، استون، اتیل الکل و نیتروبنزن اشاره نمود. فیلتر N75001 هانیول وظیفه ی حفاظت خود را در برابر موادی همچون حلال های صنعتی، رنگ، چسب و آفت کش ها انجام می دهد. از جهتی هم در محیطی باشید که تراکم ذرات جامد در هوا بالا باشد می توانید این فیلتر را بر روی ماسک خود نصب کنید.

chemical-filter-honeywell-n75001lصنایع بکارگیری فیلتر N75001 هانیول

فیلتر N75001 هانیول بسیار با صرفه و کاربردی است. این فیلتر توسط کمپانی آمریکایی هانیول (Honeywell) تحت برند نورث (North) تولید شده است. این فیلتر بادوام و منحصر بفرد در معادن و حفاری، سم پاشی، صنایع نفت و گاز و آفت زدایی استفاده می شود. اگر در محیط هایی هستید که بخار های آلی در آنجا پراکنده شده اند حتما از فیلتر N75001 هانیول استفاده کنید. برخی از این محیط ها مانند آزمایشگاه ها، مراکز سوختگیری و پخش سوخت و صنایع غذایی است. از جهتی هم این فیلتر در مکان های سربسته با گرد و غبار های سمی که غلظت آنها زیاد است، بکار برود. برای نصب فیلتر N75001 هانیول شما نیازی به آداپتور ندارید و به آسانی نصب میشود.

chemical-filter-honeywell-n75001l-1ابعاد فیلتر N75001 هانیول

فیلتر N75001 هانیول در ابعاد 6.4×1.7×3.2 تهیه و تولید شده است. وزن این فیلتر حدود 90 گرم می باشد. حداقل کارایی این فیلتر ویژه 99.97 درصد است که می توان در محیط های بسیار زیادی از آن بهره برد. فیلتر N75001 هانیول را می توانید بر روی ماسک نیم صورت یا تمام صورت خود پیچ کنید.برای ماسک های نیم صورت و تمام صورت می توان 7700 هانیول، 5500 هانیول و 54001 هانیول نام برد. با در نظر گرفتن کاربرد های متنوع این فیلتر، شما نمی توانید بعد از کثیف شدن آن را بشویید. اسفنج های داخل فیلتر با برخورد آب و موادی همچون آن قابلیت خود را از دست می دهند و دیگر قابل استفاده نمی باشد.

chemical-filter-honeywell-n75001l-2فیلتر N75003 هانیول

این فیلتر محصول کمپانی هانیول است که تحت برند نورث (North) تولید شده است. همچنین این فیلتر جزو سری N کارتریج های تنفسی کمپانی هانیول است. فیلتر N75003 هانیول، فیلتری است بسیار مقرون به صرفه و کاربردی. این فیلتر دارای باند زرد رنگ و بدنه ی طوسی رنگ است. این فیلتر با بازده ۹۹.۹ درصدی خود با تمام ماسک های تمام صورت و نیم صورت هانیول سازگار است. داخل فیلتر N75003 هانیول اسفنج هایی تعبیه شده است که اگر با آب تماس‌داشته باشد، قابلیت خود را از دست می دهند و دیگر برای مصرف مناسب نخواهد بود.

chemical-filter-honeywell-n75003lشاخصه ها فیلتر N75003 هانیول

فیلتر N75003 هانیول مناسب مکان هایی است که در آن مواد آلی و گاز هایی که از اسیدها متصاعد می شوند وجود دارند. این گاز ها مانند گاز کلر، هیدروکلریک اسید، دی اکسید کلر، دی اکسید گوگرد و هیدروفلوئوریک اسید می باشند. فیلتر N75003 هانیول از ورود این گاز ها به دستگاه تنفسی شما جلوگیری می کند.‌ اکثر این گاز ها گاز های خطرناک هستند. این موضوع نشان می دهد که فیلتر N75003 هانیول از بهترین فیلتر های موجود است. به یاد داشته باشید که این فیلتر را در مکان هایی که غلظت اکسیژن کمتر از ۱۷ درصد است استفاده نکنید. با توجه به ابعاد 3.5×8×16 این فیلتر و وزن 150 گرمی آن، می توانید به‌آسانی‌از آن بهره ببرید. جنس پلاستیکی دارد و بر روی ماسک های 7700 هانیول، 5500 هانیول و 54001 قابل نصب می باشد.

chemical-filter-honeywell-n75003l-1استاندارد فیلتر N75003 هانیول

این فیلتر با الزامات موسسه ی ایمنی و بهداشتی NIOSH مطابقت دارد. همچنین استاندارد CE را نیز در ویژگی های خود دارا می باشد‌. بر روی بدنه ی این فیلتر یک سری حروف به اختصار نوشته شده اند. این حروف بر اساس استاندارد NIOSH نیوش نوشته می شوند. این حروف به معنی درجه ی فیلتراسیون ماسک ها هستند و برای فیلتر N75003 هانیول حروف CD، CL، HC، HF، HS، OV، SD نوشته شده است. این حروف به این معنی است که فیلتر فیلتر N75003 هانیول از گاز ها و بخاراتی مانند کلر و دی اکسید کلر محافظت می کند.

chemical-filter-honeywell-n75003l-3کاربرد فیلتر N75003 هانیول

از فیلتر N75003 هانیول در محیط های مختلفی می توان بهره برد. برخی از این محیط ها مانند معادن و حفاری، آزمایشگاه ها، صنایع نفت و گاز هستند. مکان های نام برده شده دارای آلاینده های غلیظی است که شما می توانید با فیلتر N75003 هانیول از رسیدن این آلاینده ها به دستگاه تنفسی خود جلوگیری کنید. همچنين شما می توانید در ایستگاه‌های آتش نشانی، صنایع نفت و صنایع دارویی نیز از این فیلتر بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که اگر فیلتر N75003 هانیول را بدور از عواملی مانند گرما و نور زیاد آفتاب نگهداری کنید، عمر طولانی مدتی برای شما خواهد داشت.

chemical-filter-honeywell-n75003l-2پرسش و پاسخ

سوال: آیا از فیلتر N75003 هانیول می توان در صنایعی که بتن وجود دارد استفاده کرد؟

پاسخ: البته! همانطور که می توان برای دفع سم و آفت از این محصول استفاده کرد برای بتن هم می توان آن را بکار برد.

سوال: چند ساعت متوالی می توان از فیلتر N75001 هانیول استفاده کرد؟

پاسخ: در حالت عادی 8 ساعت می توانید از این فیلتر استفاده کنید اما در شرایط دیگر بستگی دارد چه نوع هوایی با چه محتویاتی در حال تصفیه باشد.

خرید

مشتریان عزیز شما می توانید با مراجعه به صفحه ی تماس با ما با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید و از جزئیات خرید محصولات آگاه شوید.
محصولات مرتبط