تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

دستکش ضد مواد و حلال انسل Ansell

دستکش ضد مواد و حلال انسل Ansell
با توجه به پیشرفت های زیاد و چشمگیری که در صنایع امروز دیده می شود، خطرات و آسیب های احتمالی که ممکن است کارگران و اشخاص را تهدید کند نیز افزایش یافته است. به یاد داشته باشید که در صنعت های مختلف افراد با کارایی های مختلف وجود دارند و این باعث می شود محافظ به یک شیوه از همه صورت نگیرد. این مفهوم به این معناست که برای هر صنعت و کار های مختلف آن یک شیوه های حفاظت متنوعی وجود دارد. یکی از راه های محافظت از افراد استفاده از دستکش است که از مهم ترین عضو بدن یعنی دست ها حفاظت می کند. اگر دست هایتان در محیط کاری خود در معرض آسیب است، توصیه می شود تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

شرکت انسل Ansell

شرکت انسل Ansell، شرکتی آلمانی است که در سال 1888 تاسیس شده و کار خود را آغاز نموده است. کمپانیِ بسیار گسترده ی انسل Ansell در حدود 21 کشور جهان با چندین کارخانه فعالیت می کند. آمریکا، آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آفریقا از قاره هایی است که این نمایندگی ها و کارخانه ها واقع شده اند. محصولات این کمپانی مانند محصولات بهداشتی یکبار مصرف، محصولات حفاظتی و محصولات پزشکی هستند. همچنین کمپانی انسل Ansell با هدف توسعه و نوآوری در تجهیزات حفاظتی کار خود را پیش گرفته است و هر روز موفقیتی کسب می کند. شرکت انسل Ansell این موفقیت را مدیون مشتریان محترم خود است. مشتریانی از صنایع مختلف همچون نفت و گاز، پتروشیمی، سد سازی و خودروسازی که محترم شمرده می شوند.

دستکش های انسل Ansell

برخی از تولیدات حفاظتی کمپانی انسل Ansell دستکش می باشد. کمپانی انسل Ansell سری محصولات دستکش را با توجه به کاربرد های مختلف دستکش تولید کرده است. دستکش های کمپانی انسل Ansell متنوع اند. برخی از آنها مانند دستکش جعبه ای، دستکش شیمیایی، دستکش محیطی کنترل شده و دستکش یکبار مصرف عمومی هستند. دستکش صنعتی، دستکش معاینه پزشکی، دستکش آزمایشگاهی و دستکش چند منظوره از انواع دیگر محصولات دستکش کمپانی انسل Ansell می باشند. در ساخت این دستکش ها از موادی استفاده شده است که مشتریان هنگام استفاده نهایت بهره را از محصول ببرند. در این مقاله قصد داریم برخی از ویژگی ها و شاخص های سری محصولات دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell را بررسی کنیم.

anti-chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansellدستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell

دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell با فناوری ها به روز دنیا ساخته می شوند و برای بکارگیری بسیار مناسب هستند. اکثر این دستکش ها که دارای انعطاف پذیری و مقاومت بالایی نیز هستند جنس پلاستیکی دارند. شرکت انسل Ansell در جهت نوآوری و ساخت محصولات بهتر فناوری هایی همچون انسل گریپ Ansell Grip و میکروفلکس MICROFLEX را دارا می باشد. این فناوری های بسیار مهم در ساخت دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell به کار رفته است. بر روی برخی از دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell روکش های پنبه ای و روکش های نیتریل دار وجود دارد. این پوشش ها باعث می شود انعطاف پذیری و راحتی دستکش ها افزایش پیدا کند.

بررسی اجمالی دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell

همانطور که از نام این دستکش ها پیداست، دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell در برابر اکثر مواد شیمیایی همچون روغن، اسید، الکل و حلال ها مقاوم هستند. این دستکش ها در مقایسه با دستکش های معمولی نئوپرن و مقاوم در برابر مواد شیمیایی بهتر عمل می کنند و برای مقاومت در برابر سایش سخت ساخته شده اند. البته توجه داشته باشید که در کنار مقاوم بودن در برابر سایش دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell انعطاف پذیری بالایی دارند و باعث می شوند هنگام کار خسته نشوید و مدت زیادی کار خود را انجام دهید. همچنین در داخل این دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell آستر های نرم و با بافت های پنبه ای بکار رفته است تا به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-1کاربرد دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell

با توجه به انعطاف پذیری و ساخت دقیق و منحصر بفرد دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell، این دستکش ها کاربرد های مختلفی نیز دارند. اگر در صنایع خودروسازی، ساخت دستگاه و تجهیزات هستید توصیه می شود برای ایمنی بیشتر در هنگام کار از دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell بهره ببرید. فرآوری مواد غذایی، تولیدات و فعالیت های شیمیایی، کشاورزی و انجام کار های سم پاشی از جمله شرایط و شغل هایی است که می توان در آن از دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell استفاده نمود. به یاد داشته باشید که دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell کارایی های زیادی دارند و بدون شک شما نیز توانسته اید در صنایعی که مربوط به ذوب و ساخت انواع فلزات و فعالیت با آنها است، از این دستکش ها بهره ببرید.

زمینه های کار با دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell

با نگاه به صنایع گفته شده می توان متوجه شد که زمینه های کار با دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell بسیار گسترده است. برخی از این کار ها مانند فرآوری نمودن غذا و سبزیجات هستند که در صنایع فرآوری غذایی می توانید فعالیت هایی به این شکل پیدا کنید. از جهتی هم در کارخانجات تولیدات خودرو و قطعاتی که مربوط به ساخت تجهیزات است هم کارهایی مانند تنظیم قطعات، مونتاژ، تعمیر و نگهداری و تعویض ابزار آلات با دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell صورت می گیرد. همچنین شما می توانید کار هایی مانند حمل و نقل کالا های خروجی، بسته بندی و آزمایش کردن از کارهایی است که میتوان با دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell انجام داد.

chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-2استاندارد و گواهینامه های دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell

کمپانی انسل Ansell با توجه به سابقه ی درخشان خود در تولید و عرضه ی محصولات بی نظیر دارای چندین گواهینامه و استاندارد می باشد. محصولات شرکت انسل Ansell همچون دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell همگی مطابق با استاندارد ها روز دنیا تولید می شوند. تعدادی از مجموعه دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell دارای استاندارد EN 420: 2003 + A1: 2009 ؛ دسته سوم هستند که نشان از کیفیت بالای آنهاست. از جهتی هم شما می توانید دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell را در جاهایی مختلفی بکار ببرید زیرا آنها با REACH سازگار هستند.

شاخصه دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell

دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell دارای ویژگی های منحصر بفرد و متفاوتی هستند که هرکدام با توجه به کاربرد آن متغیر است. در برخی از این دستکش ها شما ویژگی آنتی استاتیک بودن را مشاهده می کنید که برای برخی صنایع از ویژگی های ضروری به شمار می آید. از جهتی نیز دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell دارای لاتکس و سیلیکون رایگان هستند که از ویژگی های خوب این سری محصولات و کمپانی انسل Ansell است. همچنین شما می توانید دستکش های کلرینه شده و دارای پوشش نیتریل و نئوپرن را نیز در میان دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell نیز پیدا کنید.

chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-3دستکش های ساخته شده با نیتریل

از آنجایی که اکثر دستکش های ضد اسید انسل Ansell با مواد نیتریل و یا نئوپرن ساخته شده اند، لازم است بدانیم که چرا این مواد برای ساخت آنها بکار می رود. در دورانی که دستکش های یکبار مصرف جراحی ( در اینجا منظور دستکش هایی است که اغلب برای جراحی بکار می رود و همچون دستکش های آزمایشگاه نیز می تواند باشد) به تازگی تولید شده بودند و افراد از آنها به خوبی بهره می بردند. تا زمانی که متخصصان متوجه شدند لاتکس آلرژی زاست و ممکن است برای کاربران مشکل ایجاد کند. از این رو به دنبال ساخت دستکش های بهتر برای حفاظت بهتر بودند. پژوهشگران و متخصصان با رسیدن به ماده ی نیتریل ساخت دستکش های نیتریل را آغاز نمودند.

ساخت دستکش های نیتریل

بعد از آزمایش های فراوانی که برو روی مواد مختلف انجام شد، سرانجام نیتریل به عنوان ماده ی ساخت دستکش ها انتخاب شد. این ماده نه تنها آلرژی زا نبود بلکه از میزان محبوبیت بیشتری هم نسبت به دستکش های لاتکس دار برخوردار شد. زیرا افرادی که حساسیت هم نداشتند با دستکش های نیتریل احساس راحتی می کردند و به خوبی از آنها استفاده می کردند. با توجه به کاربرد و استفاده ی زیاد دستکش های نیتریل این دستکش ها به دستکش های ایده آل تبدیل شده اند و نخستین انتخاب هر کس در خرید دستکش، دستکش هایی است که از نیتریل ساخته شده باشند.

chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-4شاخصه های دستکش های نیتریل انسل Ansell

به یاد داشته باشید که زمانی محصولی مورد توجه قرار می گیرد که منحصر بفرد بوده و نیاز های مشتری را پاسخ دهد. دستکش های نیتریل که از تولیدات کمپانی انسل Ansell نیز می باشد دارای ویژگی های خاصی است. این ویژگی ها عبارتند از مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی، مقاومت فیزیکی، استفاده شدن برای زمان طولانی و تولید در رنگ و طرح های مختلف. ویژگی مقاومت فیزیکی بدین معناست که دستکش های نیتریل انسل Ansell در برابر کشش و سوراخ شدن از مقاومت نشان می دهند و همین باعث می شود که در صنایع خطرناک و مدت های طولانی استفاده شود. دستکش های ضد مواد و حلال شیمیایی انسل Ansell نیز از دستکش هایی هستند که با نیتریل ساخته شده اند.

نام تجاری آلفا تک Alpha Tec

با توجه به پیچیدگی محصولات و تولیدات کارخانجات که روز رو به به تعداد آنها افزوده می شود و سطح حفاظت خود را ارتقا می دهند، انتخاب و خرید محصولات بهتر برای اشخاص سخت شده است. شرکت انسل Ansell برای دسترسی بهتر استفاده کنندگان و کاربران به بهترین محصولات شرکت، این محصولات را تحت برند آلفا تک Alpha Tec تولید کرده است‌. از آنجایی که تا به اکنون وسایل و ابزارآلات حفاظتی پیشرفته ی زیادی تولید شده اند، شرکت انسل این برند و یا مجموعه را طراحی نموده است تا محصولاتی با بالاترین حفاظت و کارآیی های چند منظوره تحت برند آلفا تک Alpha Tec عرضه شوند.

chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-5حفاظت ارائه شده توسط آلفا تک Alpha Tec

مجموعه ی آلفا تک Alpha Tec با توجه به به روز بودن و نوآوری در ساخت محصولات خود تجهیزاتی را ارائه می دهد که از هر لحاظ عالی و در سطح استاندارد جهانی باشند. مجموعه ی آلفا تک Alpha Tec متشکل از لباس ها، دستکش ها و تجهيزات ایمنی است که با کیفیت بالای خود بهره وری زیادی دارند. یکی از این محصولات با کیفیت و خوب دستکش نیتریل AlphaTec 58-735 می باشد. این دستکش با فناوری به روز خود دو وظیفه ی حفاظت را به دوش می‌گیرد. یکی از وظایف آن حفاظت در برابر مواد شیمیایی است و کار دیگری که‌ انجام‌ می دهد‌ حفاظت در برابر برش و ضربات تیزی که به دست وارد می شود. این دستکش که از مجموعه‌ ی AlphaTec می باشد دارای چسبندگی و راحتی زیادی است و بهترین دستکش موجود در بازار روز دنیاست.

chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-6فناوری انسل گریپ Ansell Grip

این فناوری که توسط شرکت انسل Ansell ارائه می شود یک روش پوشش‌ دهی است. فناوری انسل گریپ Ansell Grip باعث می شود که نیروی مورد نیاز برای گرفتن ابزار آلات توسط فرد کاهش یابد. گاهی اوقات باید برای استفاده از وسایل فلزی، خشک، روغنی و مرطوب نیروی زیادی بکار رود تا فرد کار مورد نیاز خود را انجام دهد. با فناوری انسل گریپ Ansell Grip دیگر‌ نیاز‌ نیست نیروی زیادی بکار ببرید. این فناوری‌ باعث می شود راحت تر و سریعتر به کار خود بپردازيد.

فناوری میکروفلکس MICROFLEX

کمپانی انسل برای ارائه ی بهترین خدمات، فناوری های بسیاری را در ساخت محصولات خود بکار میگیرد. یکی از این فناوری ها، فناوری میکروفلکس می باشد که که بیشتر در ساخت و تولید دستکش های یکبار مصرف بکار می روند. با فناوری میکروفلکس MICROFLEX نازک ترین دستکش ها را تولید می کنند. این دستکش ها در عین مقاومت بهره وری زیادی نسبت به حفاظت از مواد شیمیایی ارائه می دهد. کارایی و نوآوری فناوری میکروفلکس MICROFLEX باعث می شود چسبندگی و مقاومت شیمیایی دستکش ها افزایش پیدا کند. در نتیجه با فناوری میکروفلکس MICROFLEX کیفیت محصولات تولیدی نیز افزایش پیدا می کند. chemical-gloves-and-chemical-solvents-ansell-7
محصولات مرتبط