تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

دستکش ضد سایش انسل Ansell

دستکش ضد سایش انسل Ansell

شرکت انسل Ansell

شرکت انسل Ansell، شرکتی آلمانی است که در سال 1888 تاسیس شده و کار خود را آغاز نموده است. کمپانی انسل Ansell بسیار گسترده است و در حدود 21 کشور جهان با چندین کارخانه فعالیت می کند. مناطقی که این کارخانجات و نمایندگی ها واقع شده اند مانند آمریکا، آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آفریقا می باشد. محصولات این کمپانی حول محور محصولات بهداشتی یکبار مصرف، محصولات حفاظتی و محصولات پزشکی می باشد. همچنین کمپانی انسل Ansell با هدف توسعه و نوآوری در تجهیزات حفاظتی کار خود را پیش گرفته است و هر روز موفقیتی کسب می کند. شرکت انسل Ansell این موفقیت را مدیون مشتریان محترم خود است. مشتریانی از صنایع مختلف همچون نفت و گاز، پتروشیمی، سد سازی و خودروسازی که محترم شمرده می شوند.

دستکش های انسل Ansell

برخی از تولیدات حفاظتی کمپانی انسل Ansell دستکش می باشد. کمپانی انسل Ansell سری محصولات دستکش را با توجه به کاربرد های مختلف دستکش تولید کرده است. دستکش های کمپانی انسل Ansell متنوع اند. برخی از آنها مانند دستکش جعبه ای، دستکش شیمیایی، دستکش محیطی کنترل شده و دستکش یکبار مصرف عمومی هستند. دستکش صنعتی، دستکش معاینه پزشکی، دستکش آزمایشگاهی و دستکش چند منظوره از انواع دیگر محصولات دستکش کمپانی انسل Ansell می باشند. در ساخت این دستکش ها از موادی استفاده شده است که مشتریان هنگام استفاده نهایت بهره را از محصول ببرند.

anti-wear gloves-ansell-1نوع حفاظت دستکش های انسل Ansell

شرکت انسل Ansell با توجه به انواع مختلف دستکش های تولید خود، توانسته است برای حفاظت از موارد زیادی محصولات خود را تولید و عرضه کند. ضد سایش و ضد آلرژی بودن ویژگی برخی از این دستکش ها می باشد. در محصولات شرکت انسل Ansell شما دستکش هایی را مشاهده می کنید که محافظت شیمیایی و حفاظت ارگونومیک دارند. سری محصولاتی هم در این کمپانی هستند که حفاظت استاتیک و حفاظت از انواع ویروس ها وظیفه ی آنها باشد. دستکش های جراحی و دستکش هایی که در برابر پاشش شیمیایی مقاوم هستند نیز از تولیدات این کمپانی به حساب می آیند.

دستکش های ضد سایش کمپانی انسل Ansell

این سری محصولات هم مانند سری دیگر محصولات کمپانی انسل Ansell دارای کیفیت بالا هستند. وظیفه ی اصلی آنها ضد سایش بودن می باشد. این محصولات در چند مدل طراحی شده اند. این دستکش های صنعتی دوام زیادی دارند. برای اینکه ماندگاری و دوام خود را افزایش دهند از فناوری مقاومت در برابر سایش Fortix offer را دارا می باشند. سری دستکش های ضد سایش کمپانی انسل Ansell برای افرادی مناسب است که قطعات کوچک را مونتاژ می کنند. همچنین این دستکش ها برای چیدن و اجزای دستگاه ها کاملا مفید واقع می شوند. از جهتی هم اگر در تنظیم سیستم ها و پیچ کردن اقلام صنعتی دست دارید توصیه می شود از این دستکش ها استفاده کنید.

anti-wear gloves-ansell-2استاندارد و محتویات دستکش های ضد سایش کمپانی انسل Ansell

یکی از مهم ترین استاندارد هایی که دستکش های ضد سایش کمپانی انسل Ansell دارند، استاندارد EN 420: 2003 + A1: 2009 می باشد. تعدادی از دستکش های ضد سایش از موادی به نام پلی اورتان ساخته شده اند. برخی دیگر که آنها هم ضد سایش هستند از نیتریل ساخته شده اند. همچنین برخی از این سری محصولات دارای لاتکس رایگان نیز هستند. با توجه به استانداردها و گواهینامه هایی که دستکش های ضد سایش کمپانی انسل Ansell دریافت کرده اند در صنایع مهمی نیز بکار می روند. این صنایع مهم همچون ماشین آلات، ساخت خودرو و تجهیزات، هوافضا و ساخت فلز هستند.

anti-wear gloves-ansell-3دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell

این دستکش ها هنگامی شما با زمان زیادی را در مواجهه با حرارت و شعله می گذرانید، بکار می آیند. دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell اکثرا دارای لاتکس و یا سیلیکون رایگان هستند. جنس برخی از این دستکش ها از پلی استر، الیاف شیشه و برخی از فولاد ضد زنگ هستند. این دستکش ها انعطاف پذیر هستند و مقاومت زیادی در برابر پاره شدن از خود نشان می دهند. در برخی از آنها آستر کشی بکار رفته است که بسیار نرم است. نرم بودن ایناستر باعث می شود فرد هنگام استفاده از دستکش دیرتر احساس آزردگی کند و با آرامش خاطر به کار خود ادامه دهد. بعضی از دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell ضد مایع نیز هستند.

صنایع بکارگیری دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell

دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell همانطور که از اسمشان پیداست برای استفاده در محیط هایی است که کاربران مدت طولانی در برابر گرما و شعله هستند. یکی از این محیط ها محیط هایی است که در آن فلزات ذوب می شوند و برای ساخت تجهیزات و ماشین آلات بکار می روند. در شرایط و محیط های دیگر که حرارت کمتر است اما هنوز نیاز به حفاظت است، فرآوری مواد غذایی، فوریت های پزشکی و کار های زیست محیطی است. همچنین دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell در معادن، فعالیت های شیمیایی و کشاورزی نیز نقش دارند.

anti-wear gloves-ansell-4استاندارد های دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell

یکی از مهم ترین شاخصه های محصول، داشتن استاندارد و گواهینامه است. استاندارد به ما نشان می دهد آیا این این محصول صلاحیت بکارگیری و استفاده را دارد و یا خیر. دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell دارای استاندارد های مهمی هستند که یکی از آنها EN 420: 2003 + A1: 2009 می باشد. با توجه به استاندارد های مهم و سطح بالایی که این دستکش ها دارند، دستکش های ضد حرارت کمپانی انسل Ansell برای تعمیر و نگهداری تجهیزات، حمل و نقل، مخلوط مواد شیمیایی، انتقال مایعات و جامدات و عملیات فلز کاری مناسب هستند.

دستکش های ضد برش کمپانی انسل Ansell

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کار با ورقه های فلزی، اقلام تیز و خشن آسیب دیده باشید و یا به لوازم حفاظتی شما آسیب رسیده باشد. این آسیب ها ناشی از نامرغوب بودن جنس کالا و یا بکارگیری غلط محصولات حفاظتی است. کمپانی انسل با طراحی های منحصر بفرد و ویژگی خود، دستکش هایی را طراحی کرده است که در برابر برش مقاوم هستند. آنها با ترکیبات شیمیایی خود از شما محافظت می کنند. دستکش های ضد برش کمپانی انسل Ansell همچون دیگر دستکش های این کمپانی دارای لاتکس و یا سیلیکون رایگان می باشند. مواد سازنده ی این سری دستکش ها نیتریل می باشد.

anti-wear gloves-ansell-5زمینه های بکارگیری دستکش های ضد برش کمپانی انسل Ansell

این دستکش ها باید در صنایعی استفاده شوند که احتمال آسیب دیدگی افراد در هنگام کار با قطعات و فلزات بسیار بالاست. برخی از کارهایی که باعث آسیب میشوند مانند حفاری، مونتاژ قطعات، لمس ورق ها و پانل های فلزی و انتقال مایعات هستند. البته انتقال مایعات و جامدات در بین ظروف ها و مخازنی که ممکن است برای انسان آسیب زا باشند. همچنین دستکش های ضد برش کمپانی انسل Ansell های برای تمیز کردن و پاکسازی قطعات و کارخانه ها نیز بکار می روند. از جهتی هم اگر در صنایع خودروسازی، تجهیزات و ماشین آلات، معادن و مسائل شیمیایی فعال هستید هم توصیه می شود از دستکش های ضد برش کمپانی انسل Ansell استفاده کنید.

دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell

دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell محصولاتی مقرون به صرفه و عالی برای کاربرانی که از برخورد روغن های خطرناک با پوست خود واهمه دارند. این دستکش ها بخوبی دست ها را می پوشانند و آن ها را خشک نگه می دارند. این دستکش ها دارای فناوری خاصی هستند که تا 20 درصد سبک تر تولید می شوند. دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell فاقد سیلیکون هستند و برخی از آنها لاتکس رایگان دارند. اگر می خواهید هنگام کار دست شما ایمنی داشته باشد و خشک باقی بماند تویه می شود از دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell استفاده کنید. همچنین این دستکش ها در برابر پارگی نیز مقاوم هستند.

anti-wear gloves-ansell-6شاخصه های دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell

این دستکش های مقاوم و با دوام از فوم نیتریل ساخته شده اند و برای چیدن و بسته بندی مناسب هستند. همچنین در ساخت و تولید این دستکش ها از مواد شیمیایی خاصی استفاده شده است که باعث می شود آنها در برابر پارگی مقاومت کنند و انعطاف پذیر باشند. تنظیم، بررسی، انتخاب و مونتاژ قطعات را نیز می توانید با دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell نیز انجام دهید. این دستکش ها به علت راحتی و رفاه زیادی که برای افراد فراهم می سازند در صنایع زیادی نیز می توانند بکار بروند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین کار هایی که میتوان با این دستکش ها انجام داد انتقال و تغییر روغن خودروها، تجهیزات و ماشین الات کارخانه ها است.

کاربرد دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell

اگر قطعات پانل ها را جابجا می کنید و یا عملیات فلز کاری انجام می دهید بدون شک در ابزار های شما دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell نیز وجود دارد. همچنین شما می توانید علاوه بر زمینه های گفته شده در زمینه های کشاورزی، خدمات رفاهی و فوریت های پزشکی از این محصول بهره ببرید. دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell برای فعالیت های شیمیایی، تمیز کاری و پاکسازی قطعات و کارخانه ها و انتقال مواد و مایعات نیز بکار می روند. توجه داشته باشید که دستکش های ضد روغن کمپانی انسل Ansell با نهایت کیفیت و دقت تولید شده اند تا به دست شما مشتریان عزیز برسند.

anti-wear gloves-ansell-7دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell

همانطور که در قبل گفته شد،کمپانی انسل Ansell تولیداتی را برای نیاز های پزشکی در نظر گرفته است. دستکش های جراحی، لباس های مخصوص و دستکش های ضد ویروس از جمله محصولات تولیدی کمپانی انسل Ansell در زمینه های پزشکی است. یکی از این تولیدات محصولات حفاظتی دستکش های ضد ویروس می باشد که در ساخت آن دقت زیادی بکار رفته است. توجه داشته باشید که تمامی این دستکش های محافظت از ویروس یکبار مصرف هستند ولی برای همان یک دفعه که مصرف می شوند مقاوم هستند و راحتی را برای شما فراهم می سازند. برای محیط های خشک نیز مناسب هستند. در دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell بسته به نوع کاربرد شما این دستکش ها می توانند دارای لاتکس و یا فاقد لاتکس باشند.

استاندارد دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell

با توجه به سابقه ی درخشان کمپانی انسل Ansell داشتن استاندارد برای محصولات خود یک امری طبیعی است. اکثر دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell دارای استاندارد EN 420: 2003 + A1: 2009 هستند. داشتن این استاندارد نشان از کیفیت خوب این محصولات می باشد. همچنین تعدادی از این دستکش ها هم با توجه به کاربردشان گواهینامه ی FDA 21 CFR 177.2600 را نیز در یافت کرده اند. برخی از دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell دارای گواهینامه ی ISO 9001 را دریافت کرده اند و برخی دیگر هم گواهینامه ی ISO 13485 را دارا می باشند. تمامی محصولات کمپانی انسل Ansell با توجه به معیار های جهانی تولید می شوند.

anti-wear gloves-ansell-8کاربرد دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell

افرادی که در آزمایشگاه ها و یا محیط هایی قرار دارند که در پیرامون آنها ویروس های خطرناک و منحوسی وجود دارند، می توانند از دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell بهره ببرند. اگر نمونه برداری، پردازش و آزمایش انجام می دهید و پوست حساسی دارید، توصیه می شود از این محصول استفاده کنید. تولیدات صنعتی، لمس و تماس با مواد شیمیایی و نگهداری برخی مواد شیمیایی مواردی است که می توان در آنها از دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell بهره برد. اگر در صنایع غذایی و در کارخانه های فرآوری مواد غذایی هستید و بطور مداوم با گوشت و اقلام غذایی از این دست ارتباط دارید این محصول را بکار ببرید.

صنایع و محتویات دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell

فعالیت های علوم زیستی و شیمیایی، فعالیت هایی است که در آن کاربران می توانند از دستکش های محافظت از ویروس کمپانی انسل Ansell بهره ببرند. این دستکش ها از موادی همچون نیتریل، لاتکس طبیعی و نئو پرن ساخته شده اند تا به دست شما برسند. همچنین اگر شما نسبت به شرایطی حساسیت دارید، با دستکش های محافظت از ویروس متنوع کمپانی انسل Ansell می توانید به راحتی هم نیاز خود را برطرف سازید هم نگران آسیب رسیدن به پوست و جسم خود نباشید.
محصولات مرتبط