تهران، میدان حسن آباد
تهران، میدان حسن آباد
09124476349

دستکش ضد اسید انسل Ansell

دستکش ضد اسید انسل Ansell
در صنایع کاری امروز حفاظت از اعضای بدن در اولویت قرار دارد. این حفاظت می تواند با استفاده از عینک برای چشم ها باشد یا پوشیدن لباس های ایمنی برای تمام بدن باشد. یک سری دیگر از آسیب ها و صدمات که میتوانند به دست ها برسند ریخته شدن و پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی است. شما می توانید با پوشیدن دستکش های ضد اسید و ضد مواد و حلال شیمیایی این موضوع را حل کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از بهترین سری محصولات کمپانی انسل یعنی دستکش های ضد اسید بپردازیم.

شرکت انسل Ansell

شرکت انسل Ansell، شرکتی آلمانی است که در سال 1888 تاسیس شده و کار خود را آغاز نموده است. کمپانیِ بسیار گسترده ی انسل Ansell در حدود 21 کشور جهان با چندین کارخانه فعالیت می کند. آمریکا، آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آفریقا از قاره هایی است که این نمایندگی ها و کارخانه ها واقع شده اند. محصولات این کمپانی مانند محصولات بهداشتی یکبار مصرف، محصولات حفاظتی و محصولات پزشکی هستند. همچنین کمپانی انسل Ansell با هدف توسعه و نوآوری در تجهیزات حفاظتی کار خود را پیش گرفته است و هر روز موفقیتی کسب می کند. شرکت انسل Ansell این موفقیت را مدیون مشتریان محترم خود است. مشتریانی از صنایع مختلف همچون نفت و گاز، پتروشیمی، سد سازی و خودروسازی که محترم شمرده می شوند.

anti-acid-gloves-ansell-1دستکش های انسل Ansell

برخی از تولیدات حفاظتی کمپانی انسل Ansell دستکش می باشد. کمپانی انسل Ansell سری محصولات دستکش را با توجه به کاربرد های مختلف دستکش تولید کرده است. دستکش های کمپانی انسل Ansell متنوع اند. برخی از آنها مانند دستکش جعبه ای، دستکش شیمیایی، دستکش محیطی کنترل شده و دستکش یکبار مصرف عمومی هستند. دستکش صنعتی، دستکش معاینه پزشکی، دستکش آزمایشگاهی و دستکش چند منظوره از انواع دیگر محصولات دستکش کمپانی انسل Ansell می باشند. در ساخت این دستکش ها از موادی استفاده شده است که مشتریان هنگام استفاده نهایت بهره را از محصول ببرند.

دستکش های ضد اسید انسل Ansell

از آنجایی که کمپانی انسل Ansell طیف گسترده ای از محصولات دستکش را ارائه می دهد، بدیهی است که دستکش های ضد اسید را نیز تولید کند. دستکش های ضد اسید انسل Ansell انعطاف پذیری بالایی دارند و دست را اذیت نمی کند. همچنین در درون برخی از این دستکش های ضد اسید آستر نرم پنبه ای بکار رفته است که باعث راحتی کاربر می شود. دستکش های ضد اسید انسل Ansell بسته به شرایط و نوع دستکش می توانند در برابر حرارت و سرما از خود مقاومت نشان دهند. همچنین این دستکش ها دارای طراحی ارگونومیکی هستند که برای راحتی بیشتر دستکش را به این شکل درآورده اند. این طراحی بخش های منحنی شکل و مطابق با شکل دست را دارد.

anti-acid-gloves-ansell-2صنایع بکارگیری دستکش های ضد اسید انسل Ansell

بدیهی است که در آزمایشگاه های زیستی هنگام کار با مواد های شیمیایی مختلف از جمله اسید ها و بازها باید از دست ها و بدن حفاظت نمود. این حفاظت با لباس های یکسره و دستکش های ضد اسید انسل Ansell امکان پذیر می باشد. همچنین این دستکش ها را می توان در صنایع فرآوری غذا و فعالیت های شیمیایی بکار برد. اگر در صنایع خودروسازی، تعمیر و نگهداری زیرساخت ها و ساخت و ذوب فلز فعال هستید توصیه می شود از دستکش های ضد اسید انسل Ansell بهره ببرید. همچنین این دستکش ها را می توانید در پتروشیمی ها و صنایع مربوط به نفت و گاز استفاده کنید. اگر در فضای باز با اسید ها و مواد شیمیایی از این قبیل سروکار دارید حتما از این دستکش ها بهره ببرید.

انجام کار با دستکش های ضد اسید انسل Ansell

در صنایع فرآوری مواد غذایی و یا صنعت هایی که مربوط به مخلوط و ترکیب کردن مواد شیمیایی می شود صدمات زیادی به دست ها وارد می شود. از این رو برای حفاظت باید از دستکش مناسبی همچون دستکش های ضد اسید انسل Ansell استفاده نمود‌. از جهتی هم اگر در فعالیت های فلزکاری و ساخت شیشه هم هستید از دستکش های ضد اسید انسل Ansell استفاده کنید زیرا آسیب های وارده را نمی توان جبران کرد. رنگ آمیزی، نقاشی، تمیزکاری و نگهداری تجهیزات از جمله فعالیت هایی است که می‌ توان با دستکش های ضد اسید انسل Ansell انجام داد.

anti-acid-gloves-ansell-3محتویات دستکش های ضد اسید انسل Ansell

این دستکش ها برای حفاظت و مقاومت در برابر مواد شیمیایی از موادی همچون نیتریل و نئوپرن ساخته شده اند. این دستکش ها آنتی استاتیک هستند و در این ویژگی دارای استاندارد جهانی هستند. این استانداردها و گواهینامه های جهانی همچون استاندارد EN 1149 هستند. یکی دیگر از گواهینامه هایی که کیفیت محتویات و دستکش های ضد اسید انسل Ansell را اثبات می کند گواهینامه EN 420: 2003 + A1: 2009 می باشد. برخی از دستکش های ضد اسید انسل Ansell دارای لاتکس و یا سیلیکون رایگان هستند. این دستکش ها با فناوری انسل گریپ Ansell Grip تولید شده اند که فناوری نوینی برای شرکت انسل Ansell به شمار می رود. تعدادی از دستکش های ضد اسید انسل Ansell کلرینه شده هستند که باعث حذف برخی از میکروب ها می شود.

حفاظت دستکش های ضد اسید انسل Ansell

با توجه به فناوری آلفا تک ( AlphaTec) که در دستکش های ضد اسید انسل Ansell بکار رفته است باعث می شود انواع حفاظت های شیمیایی ها را انجام می دهند‌. همچنین این دستکش های شیمیایی با مانع نیتریل و نئوپرن خود باعث ایجاد یک محافظ پیشرفته در برابر اسید ها و مواد شیمیایی می شود. این دستکش ها فناوری MICROCHEM Technology Chemical Barrier Technology را دارا می باشند که مربوط به ترکیبات پلیمری آنهاست. این فناوری مخصوص ساختار چند لایه ای دستکش های ضد اسید انسل Ansell است. این فناوری مخصوص با توجه به کاربرد دستکش های ضد اسید انسل Ansell حفاظت بیشتری برای استفاده کنندگان فراهم می سازد.

anti-acid-gloves-ansell-4استاندارد دستکش های ضد اسید انسل Ansell

دستکش های ضد اسید انسل همگی با کیفیت عالی تولید می شوند. این دستکش ها سازگار با REACH هستند که یکی از شاخصه های مفید این محصولات به شمار می آید. برخی از دستکش های ضد اسید انسل Ansell دارای گواهینامه ی FDA (21 CFR 177.2600) هستند و اکثرا تحت برند تجاری آلفا تک AlphaTec تولید می شوند. همانطور که در صحبت های بالا هم گفته شد این دستکش ها کلر دارند و یا کلرینه شدند، زیرا کلر باعث می شود خطر آلرژی کاهش پیدا کند و افراد با خیال آسوده تری به کار خود رسیدگی کنند. همچنین دستکش های ضد اسید انسل Ansell توسط Oeko-Tex ® استاندارد 100 تأیید شده اند.

دستکش های ساخته شده با نیتریل

از آنجایی که اکثر دستکش های ضد اسید انسل Ansell با مواد نیتریل و یا نئوپرن ساخته شده اند، لازم است بدانیم که چرا این مواد برای ساخت آنها بکار می رود. در دورانی که دستکش های یکبار مصرف جراحی ( در اینجا منظور دستکش هایی است که اغلب برای جراحی بکار می رود و همچون دستکش های آزمایشگاه نیز می تواند باشد) به تازگی تولید شده بودند و افراد از آنها بخوبی بهره می بردند. تا زمانی که متخصصان متوجه شدند لاتکس آلرژی زاست و ممکن است برای کاربران مشکل ایجاد کند. از این رو بدنبال ساخت دستکش های بهتر برای حفاظت بهتر بودند. پژوهشگران و متخصصان با رسیدن به ماده ی نیتریل ساخت دستکش های نیتریل را آغاز نمودند.

anti-acid-gloves-ansell-5ساخت دستکش های نیتریل

بعد از آزمایش های فراوانی که برو روی مواد مختلف انجام شد، سرانجام نیتریل بعنوان ماده ی ساخت دستکش ها انتخاب شد. این ماده نه تنها آلرژی زا نبود بلکه از میزان محبوبیت بیشتری هم نسبت به دستکش های لاتکس دار برخور دار شد. زیرا افرادی که حساسیت هم نداشتند با دستکش های نیتریل احساس راحتی می کردند و به خوبی از آنها استفاده می کردند. با توجه به کاربرد و استفاده ی زیاد دستکش های نیتریل این دستکش ها به دستکش های ایده آل تبدیل شده اند و نخستین انتخاب هر کس در خرید دستکش، دستکش هایی است که از نیتریل ساخته شده باشند.

شاخصه های دستکش های نیتریل انسل Ansell

به یاد داشته باشید که زمانی محصولی مورد توجه قرار می گیرد که منحصر بفرد بوده و نیاز های مشتری را پاسخ دهد. دستکش های نیتریل که از تولیدات کمپانی انسل Ansell نیز می باشد دارای ویژگی های خاصی است. این ویژگی ها عبارتند از مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی، مقاومت فیزیکی، استفاده شدن برای زمان طولانی و تولید در رنگ و طرح های مختلف. ویژگی مقاوما فیزیکی بدین معناست که دستکش های نیتریل انسل Ansell در برابر کشش و سوراخ شدن از مقاومت نشان می دهند و همین باعث می شود که در صنایع خطرناک و مدت های طولانی استفاده شود.

anti-acid-gloves-ansell-6مقاومت شیمایی دستکش های نیتریل انسل Ansell

یکی از شاخصه ی دستکش های نیتریل مقاوم بودن در برابر مواد شمیایی است. این مواد شمیایی همچون نفت، گاز، حلال های شمیایی و شوینده ها هستند. همین ویژگی باعث می شود از این دستکش ها در آزمایشگاه ها و مکان هایی که انسان با اسید ها و باز ها در تماس است از آنها بهره ببرد و جلوی وارد شدن آسیب را بگیرد. بجز مقاومت شمیایی ویژگی دیگری هم بیان شد. ویژگی استفاده ی طولانی مدت. دستکش های نیتریل انسل Ansell را می توان در یک شیفت کاری بطور کامل از آن استفاده کرد که این ویژکی بیشتر در صنایع خطرناک به چشم می آید. همچین استفادا ی طولانی مدت از دستکش های نیتریل انسل Ansell در فعالیت های پزشکی باعث صرفه جویی نیز می شود.

نام تجاری آلفا تک Alpha Tec

با توجه به پیچیدگی محصولات و تولیدات کارخانجات که روز رو به به تعداد آنها افزوده می شود و سطح حفاظت خود را ارتقا می دهند، انتخاب و خرید محصولات بهتر برای اشخاص سخت شده است. شرکت انسل Ansell برای دسترسی بهتر استفاده کنندگان و کاربران به بهترین محصولات شرکت، این محصولات را تحت برند آلفا تک Alpha Tec تولید کرده است‌. از آنجایی که تا به اکنون وسایل و ابزارآلات حفاظتی پیشرفته ی زیادی تولید شده اند، شرکت انسل این برند و یا مجموعه را طراحی نموده است تا محصولاتی با بالاترین حفاظت و کارآیی های چند منظوره تحت برند آلفا تک Alpha Tec عرضه شوند.

anti-acid-gloves-ansell-7حفاظت ارائه شده توسط آلفا تک Alpha Tec

مجموعه ی آلفا تک Alpha Tec با توجه به به روز بودن و نوآوری در ساخت محصولات خود تجهیزاتی را ارائه می دهد که از هر لحاظ عالی و در سطح استاندارد جهانی باشند. مجموعه ی آلفا تک Alpha Tec متشکل از لباس ها، دستکش ها و تجهيزات ایمنی است که با کیفیت بالای خود بهره وری زیادی دارند. یکی از این محصولات با کیفیت و خوب دستکش نیتریل AlphaTec 58-735 می باشد. این دستکش با فناوری به روز خود دو وظیفه ی حفاظت را به دوش می‌گیرد. یکی از وظایف آن حفاظت در برابر مواد شیمیایی است و کار دیگری که‌ انجام‌ می دهد‌ حفاظت در برابر برش و ضربات تیزی که به دست وارد می شود. این دستکش که از مجموعه‌ ی AlphaTec می باشد دارای چسبندگی و راحتی زیادی است و بهترین دستکش موجود در بازار روز دنیاست.

فناوری انسل گریپ Ansell Grip

این فناوری که توسط شرکت انسل Ansell ارائه می شود یک روش پوشش‌ دهی است. فناوری انسل گریپ Ansell Grip باعث می شود که نیروی مورد نیاز برای گرفتن ابزار آلات توسط فرد کاهش یابد. گاهی اوقات باید برای استفاده از وسایل فلزی، خشک، روغنی و مرطوب نیروی زیادی بکار رود تا فرد کار مورد نیاز خود را انجام دهد. با فناوری انسل گریپ Ansell Grip دیگر‌ نیاز‌ نیست نیروی زیادی بکار ببرید. این فناوری‌ باعث می شود راحت تر و سریعتر به کار خود بپردازيد.

anti-acid-gloves-ansell-8فناوری میکروفلکس MICROFLEX

کمپانی انسل برای ارائه ی بهترین خدمات، فناوری های بسیاری را در ساخت محصولات خود بکار میگیرد. یکی از این فناوری ها، فناوری میکروفلکس می باشد که که بیشتر در ساخت و تولید دستکش های یکبار مصرف بکار می روند. با فناوری میکروفلکس MICROFLEX نازک ترین دستکش ها را تولید می کنند. این دستکش ها در عین مقاومت بهره وری زیادی نسبت به حفاظت از مواد شیمیایی ارائه می دهد. کارایی و نوآوری فناوری میکروفلکس MICROFLEX باعث می شود چسبندگی و مقاومت شیمیایی دستکش ها افزایش پیدا کند. در نتیجه با فناوری میکروفلکس MICROFLEX کیفیت محصولات تولیدی نیز افزایش پیدا می کند.  
محصولات مرتبط